пʼятниця, 09 жовтня 2015 10:48

Збірна Північної Ірландії вперше зіграє на Євро: результати матчів четверга
5

Збірна Північної Ірландії з футболу вперше пробилася у фінальну стадію чемпіонату Європи. Північноірландці обіграли на своєму полі команду Греції у матчі відбірного турніру Євро-2016, і гарантували собі участь у фінальній частині турніру, яка пройде у Франції. Про це повідомляється на офіційному сайті УЄФА.

Зустріч групи F, яка пройшла в Белфасті у четвер, завершилася з рахунком 3:1. Дубль у переможців зробив Стівен Девіс (35-я і 58-а хвилини), ще один м'яч забив Джош Мадженніс (49-а хвилина). У складі гостей відзначився Христос Аравідіс (87-а хвилина).

За тур до завершення відбіркового турніру збірна Північної Ірландії займає перше місце в групі, набравши 20 очок і випереджаючи команди Румунії та Угорщини на три і чотири очки відповідно. Нижче другого місця, яке також дає право грати у фінальній стадії Євро-2016, північноірландці вже не опустяться.

В іншій відбірній групі збірна Португалії обіграла з рахунком 1:0 команду Данії і також пробилася на Євро-2016. Раніше путівки до Франції здобули збірні Чехії, Ісландії, Англії та Австрії, повідомляє "Лента".

Кваліфікація Євро-2016

9-й тур

Група D

Грузія - Гібралтар 4:0 (3:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 30 Вацадзе, 2:0 - 35, пенальті Окріашвілі, 3:0 - 45 Вацадзе, 4:0 - 87 Казаїшвілі.

Ірландія - Німеччина 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 70 Лонг.

Німеччина - Нойер, Гінтер (Бельарабі, 77), Хектор, Боатенг, Хуммельс, Озіл, Кроос, Гьотце (Шюррле, 35), Гюндоган (Фолланд, 84), Ройс, Мюллер.

Шотландія - Польща 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 3 Левандовскі, 1:1 - 45 Рітчі, 2:1 - 62 Флетчер, 2:2 - 90 Левандовскі.

Група F

Угорщина - Фарерські о-ва 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 11 Якобсен, 1:1 - 63 Боде, 2:1 - 71 Боде.

Вилучення: Грегерсен (90).

Північна Ірландія - Греція 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 35 Девіс, 2:0 - 49 Мадженніс, 3:0 - 58 Девіс, 3:1 - 86 Аравідіс.

Румунія - Фінляндія 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - 66 Похьянпало, 1:1 - 90 Хобан.

Група I

Албанія - Сербія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 90 Коларов, 0:2 - 90 Ляйіч.

Португалія - Данія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 66 Моутінью.

Португалія - Руй Патрісіу, Алвеш, Соареш, Карвалью, Коентрау, Бернарду Сілва (Данні, 77), Тіагу, Нані (Куарежма, 82), Моутінью (Фонте, 90), Данілу Перейра, Роналду.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Північної Ірландії вперше зіграє на Євро: результати матчів четверга». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua