понеділок, 30 травня 2016 10:53

Збірна Німеччини пропустила три м'ячі у товариському матчі
10

Збірна Словаччини у товариському матчі в Аугсбурзі здобула вольову перемогу над збірною Німеччини з рахунком 3:1.

Діючі чемпіони світу відкрили рахунок на 13-й хвилині, коли пенальті реалізував Маріо Гомес. Однак на 41-й хвилині Марек Гамшик рахунок зрівняв, а три хвилини потому Міхал Дюриш вивів словаків вперед.

На початку другого тайму остаточний рахунок встановив гравець словацької команди Юрай Куцка.

Нагадаємо, Німеччина буде грати з Україною перший матч на Євро-2016.

Якого результату досягне збірна України на Євро-2016?

"Думаю, складні погодні умови в сьогоднішньому матчі зі Словаччиною - це навіть добре для нас. У Франції може відбутися все що завгодно. Так що добре, що ми випробували щось подібне.

Так, ми пропустили безглузді голи. А в другому таймі нам було дуже важко грати в таких умовах. Для мене цей матч був особливим - мені дуже потрібно було відіграти на полі всі 90 хвилин", - цитує півзахисника мюнхенської "Баварії" і збірної Німеччини Маріо Гетце офіційний сайт Німецького футбольного союзу.

Товариський матч

Німеччина - Словаччина - 1:3

Голи: Гомес, 13 (1:0, пен); Гамшик, 41 (1:1); Дюриш, 44 (1:2); Куцка, 52 (1: 3).

Німеччина - Лено (тер Стеген, 46), Боатенг (Хеведес, 64), Рюдігер, Хектор, Кімміх (Шюррле, 75), Руді, Хедіра (Вайгль, 46), Дракслер, Гетце, Сане, Гомес (Брандт, 46).

Словаччина - Козачик, Шкртел, Дюріца, Пекарік, Швенто, Дуда (Стох, 61), Куцка (Печовскі, 81), Гамшик (Грегуш, 85), Грошовскі (Шкріньяр, 78), Вайсс, Дюриш (Шестак, 68).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Німеччини пропустила три м'ячі у товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua