неділя, 25 вересня 2016 05:13

Збірна Канади не пустила Росію у фінал КС з хокею

Кросбі закинув першу шайбу у ворота росіян. Фото: ionmap.ru

Збірна Канада впевнено обіграла збірну Росії в півфінальному матчі Кубка світу в Торонто. Зустріч завершилася з рахунком 5:3.

Автором першого гола став Сідні Кросбі. Микита Кучеров зрівняв рахунок в середині другого періоду, а за кілька хвилин до перерви Євген Кузнєцов вивів російську збірну вперед - 2:1. Правда, через хвилину Канада відігралася завдяки голу Бреда Маршана.

На початку третього періоду Маршан оформив дубль. Потім Корі Перрі збільшив перевагу Канади, а на 50-й хвилині Джон Таварес закинув п'яту шайбу своєї команди. За сім секунд до фінальної сирени один гол відквитав Артемій Панарін.

Відзначимо, що на 58-й хвилині збірна Росії перейшла на гру в шість польових, знявши з воріт Сергія Бобровського.

Кубок Світу, півфінал

Канада - Росія - 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)

1:0 - Кросбі - 7:40.
1:1 - Кучеров (Зайцев, Малкін) - 28:47.
1:2 - Кузнецов (Телегін, Дадонов) - 36:24.
2:2 - Маршан (Кросбі, Бержерон) - 37:36.
3:2 - Маршан (Кросбі, Бержерон) - 41:16.
4:2 - Перрі (Кутюр, Власіч) - 45:48.
5:2 - Таварес (Гецлаф, Власіч) - 49:22.
5:3 - Панарін (Кулемін, Кучеров) - 59:51 (6x5).

Воротарі: Прайс - Бобровський.
Кидки: 47 (17-16-14) - 34 (7-8-19).
Вкидання: 47 (18-14-15) - 26 (7-9-10).
Штраф: 6 (4-0-2) - 6 (6-0-0).

У іншому півфіналі сьогодні зіграють збірні Швеції та Європи.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Канади не пустила Росію у фінал КС з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua