понеділок, 27 червня 2016 00:24

Збірна Бельгії забила чотири м'ячі угорцям і вийшла у чвертьфінал Євро-2016

Яннік Феррейра-Карраско забив четвертий гол збірної Бельгії

Футболісти збірної Бельгії розгромили команду Угорщини у матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи і вийшли до чвертьфіналу турніру, який проходить у Франції.

Зустріч, що пройшла у неділю в Тулузі, завершилася з рахунком 4:0 на користь бельгійців. У складі переможців голи забили Тобі Алдервейрелд (на 10-й хвилині), Міші Батшуайі (78), Еден Азар (80) і Яннік Феррейра-Карраско (90+1).

В 1/4 фіналу Євро-2016 збірна Бельгії 1 липня у Ліллі зіграє з командою Уельсу, повідомляє "Р-Спорт".

Також сьогодні вихід у чвертьфінал оформили збірні Німеччини та Франції.

Євро-2016

1/8 фіналу

Угорщина - Бельгія 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - 10 Алдервейрелд, 0:2 - 78 Батшуайі, 0:3 - 79 Азар, 0:4 - 90 Феррейра Карраско.

Угорщина - Кірай, Ланг, Юхас (Беде, 80), Гузміч, Кадар, Надь, Гера (Елек, 46), Ловренчіч, Пінтер (Ніколіч, 75), Джуджак, Салаї.

Бельгія - Куртуа, Меньє, Алдервейрелд, Вермален, Вертонген, Наінгголан, Вітцель, Мертенс (Феррейра Карраско, 70), де Брюйне, Азар (Феллайні, 81), Лукаку (Батшуайі, 76).

Попередження: Кадар (34), Ланг (47), Елек (61), Вермален (67), Батшуайі (89), Салаї (90), Феллайні (90).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Бельгії забила чотири м'ячі угорцям і вийшла у чвертьфінал Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua