середа, 19 листопада 2014 14:58

Захисник "Динамо" забив збірній Бразилії: результати товариських матчів

fcdynamo.kiev.ua

19 листопада пройшли товариські матчі.

Збірна Австрії перервала свою безпрограшну серію, що тривала з 11 жовтня минулого року і включила у себе шість перемог і три нічиї.

У Відні на "Ернст Хаппель Штадіон" підопічні швейцарського тренера Марселя Коллера поступилися у товариській зустрічі команді Бразилії - 1:2.

Гості відкрили рахунок тільки у другому таймі на 64-й хвилині зусиллями Давіда Луїза. Господарі, через всього 11 хвилин завдяки пенальті, реалізованому київським динамівцем Александар Драгович (перший гол за збірну у 35-й грі) рахунок зрівняли.

Але і він протримався недовго. За сім хвилин до закінчення основного часу перемогу команді Карлоса Дунги приніс точний удар Роберто Фірміно, повідомляє сайт "Динамо".

Футболісти збірної Іспанії на своєму полі програли команді Німеччини у товариському матчі.

Зустріч колишніх і діючих чемпіонів світу, відбулася у вівторок у Віго і завершилася з рахунком 1:0 на користь німців. Єдиний гол на 89-й хвилині забив хавбек гостей Тоні Кроос.

Нагадаємо, що збірна України зіграла внічию з командою Литви у товариському матчі. Зустріч, що пройшла у вівторок у Києві, завершилася з рахунком 0:0.

Товариські матчі

Японія - Австралія 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 61 Кінно, 2:0 - 68 Окадзакі, 2:1 - 90 Кейхілл.

Китай - Гондурас 0:0 (0:0, 0:0)

Іран - Південна Корея 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 82 Азмун.

Словаччина - Фінляндія 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 1 Голошко, 2:0 - 7 Гамшик, 2:1 - 45, автогол Губочан.

Білорусь - Мексика 3:2 (0:0, 3:2)

Голи: 0:1 - 47 Хіменес, 1:1 - 50 Кисляк, 1:2 - 53 Хіменес, 2:2 - 55 Сігневич, 3: 2 - 81 Нехайчик.

Греція - Сербія 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 60 Петрович, 0:2 - 90 Гудель.

Словенія - Колумбія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 43 Рамос.

Австрія - Бразилія 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 0:1 - 64 Луїз, 1:1 - 75, пенальті Драгович, 1:2 - 83 Фірміно.

Бразилія - Алвес, Луїз, Міранда (Сілва, 28), Данило, Луїс, Оскар (Родрігес, 77), Фернандіньо (Каземіро, 82), Густаво, Вілліан (Коста, 63), Неймар (Корреа, 90), Адріано (Фірміно, 62).

Румунія - Данія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 53 Кешерю, 2:0 - 59 Кешерю.

Іспанія - Німеччина 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 89 Кроос.

Іспанія - Касільяс (Касілья, 77), Рамос (Бартра, 46), Бернат, Піке (Альбіоль, 46), Аспілікуета, Іско, Соріано, Гарсія (Кальєхон, 70), Бускетс (Камачо, 46), Ноліто (Родрігес, 77 ), Мората.

Німеччина - Цілер, Дурм, Хеведес, Рюдигер, Мустафі, Фолланд, Гетце (Крузе, 84), Руді, Хедіра (Бендер, 90), Кроос, Мюллер (Бельарабі, 22).

Польща - Швейцарія 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 4 Дрміч, 1:1 - 45 Єджейчик, 2:1 - 61 Мілик, 2: 2 - 87 Фрай.

Вилучення: Жиро, 83 (Польща).

Ірландія - США 4:1 (1:1, 3:0)

Голи: 1:0 - 7 Пілкінгтон, 1:1 - 39 Діскеруд, 2:1 - 55 Брейді, 3:1 - 82 Макклейн, 4:1 - 86 Брейді.

Аргентина - Португалія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 90 Геррейро.

Аргентина - Гузман, Ронкалья, Отаменді, Демікеліс, Ансальді (Сілва, 73), Біглія, Маскерано, Пасторе (Перейра, 73), Ді Марія (Ламела, 61), Мессі (Гайтан, 46), Ігуаїн (Тевес, 61).

Португалія - Бету, Тьягу Гомеш (Геррейро, 51), Алвеш, Пепе (Фонте, 46), Босінгва, Гомеш (Сілва, 66), Моутінью, Данні (Едер, 46), Мендеш (Карвалью, 78), Нані, Роналду (Куарежма, 46).

Італія - Албанія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 82 Окака Чука.

Італія - Сірігу (Перин, 73), де Сільвестрі, Бонуччі (Ачербі, 82), Моретті, Антонеллі, Пароло, Бертолаччі (Бонавентура, 70), Аквілані, Джовінко (Окака Чука, 65), Черчі (Габб'ядіні, 77), Дестро (Матрі, 64).

Шотландія - Англія 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - 32 Окслейд-Чемберлен, 0:2 - 47 Руні, 1:2 - 83 Робертсон, 1:3 - 85 Руні.

Англія - Форстер, Шоу (Гіббс, 66), Кейхілл (Джагелка, 46), Смоллінг, Клайн, Окслейд-Чемберлен (Ламберт, 80), Вілшер (Барклі, 87), Даунінг (Лаллана, 46), Мілнер, Руні, Велбек
Малгрю (46).

Франція - Швеція 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 84 Варан.

Франція - Манданда, Курзава (Дінь, 78), Мангаля, Варан, Санья, Грізманн, Гілавогі, Вальбуена (Лакасетт, 68), Погба, Пайє (Сіссоко, 61), Жиньяк (Бензема, 68).

Болівія - Венесуела 3:2 (1:1, 2:1)

Голи: 0:1 - 39 Ангел, 1:1 - 41 Ральдес, 2:1 - 53 Лізіо, 2:2 - 71 Гонсалес, 3:2 - 87 Арсе.

Чилі - Уругвай 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 28 Санчес, 1:1 - 45 Ролан, 1:2 - 80 Гонсалес.

Перу - Парагвай 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 42 Санта Крус, 1:1 - 73 Аскуес, 2:1 - 81 Аскуес.

Вилучення: Герреро, 67 (Перу), Гонсалес, 90 (Парагвай), Рейну, 90 (Перу).

Зараз ви читаєте новину «Захисник "Динамо" забив збірній Бразилії: результати товариських матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua