субота, 20 вересня 2014 18:59

"Ворскла" тричі забила запорізькому "Металургу"

Ахмед Янузі ua-football.com

У матчі сьомого туру чемпіонату України полтавська "Ворскла" обіграла запорізький "Металург". Поєдинок у Запоріжжі у суботу завершився з рахунком 3:0 на користь команди Василя Сачко.

На 10-й хвилині рахунок у матчі і рахунок своїм голам у нинішньому сезоні відкрив албанський нападник гостей Ахмед Янузі, який точно пробив з гострого кута.

У другому таймі на 72-й хвилині півзахисник полтавчан і збірної Узбекистану Санжар Турсунов подвоїв перевагу красивим точним ударом з-за меж штрафного майданчика.

А на четвертій доданій арбітром хвилині Андрій Ткачук встановив остаточний рахунок - 3:0 - і таким чином привітав себе: саме напередодні дружина Юлія подарувала йому доньку.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 11 очок, у запорізького "Металурга" залишилося 7 балів, повідомляє "Сегодня".