субота, 30 квітня 2016 19:45

"Ворскла" розгромила "Карпати" і максимально наблизилася до Ліги Європи

У матчі 24-го туру чемпіонату України "Ворскла" обіграла "Карпати".

Поєдинок в суботу пройшов у Полтаві на стадіоні "Ворскла" і завершився з рахунком 3:0 на користь команди Василя Сачка, повідомляє "Сегодня".

На 37-й хвилині відзначився півзахисник Олександр Скляр, а на 67-й гол забив нападник Дмитро Хльобас.

За три хвилини до фінального свистка крапку в матчі поставив форвард Юрій Коломоєць.

Після цього матчу в активі "Ворскли" стало 39 очок (п'яте місце), а в "Карпат" залишилося 27 очок (сьоме місце). Полтавчани, таким чином, ще ближчими опинилися до Ліги Європи на наступний сезон.

"Ворскла" - "Карпати" - 3:0 (1:0)

Голи: Скляр (37), Хльобас (67), Коломоєць (87)

Попередження: Чачуа (85)

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" розгромила "Карпати" і максимально наблизилася до Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua