понеділок, 22 грудня 2014 10:38

"Вердер" Скрипника обіграв "Боруссію" Клоппа: результати 17-го туру бундесліги

У Німеччині пройшли матчі 17-го туру. "Вердер" українця Віктора Скрипника здобув першу перемогу в чотирьох поєдинках, здолавши дортмундську "Боруссію" - 2:1. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

У складі бременців відзначилися Дейві Зелке і Фін Бартельс, а у гостей гол престижу на рахунку Матса Хуммельса. Після десятої поразки в 17 поєдинках дортмундці займають передостаннє місце.

Перед виходом на зимову перерву "Баварія" здолала на виїзді "Майнц-05" (2:1), здобувши восьму поспіль перемогу у Бундеслізі. На 90-й хвилині переможну крапку поставив Ар'єн Роббен.

"Баварія" встановила новий рекорд бундесліги, набравши у першій половині сезону 45 очок.

Бундесліга

17-й тур

Майнц - Баварія 1:2 (1:1, 0:1)

Голи: 1:0 - 21 Сото, 1:1 - 24 Швайнштайгер, 1:2 - 90 Роббен.

Баварія - Нойер, Рафінья, Боатенг, Коста, Бернат, Швайнштайгер, Хейб'єрг, Роббен, Гетце (Пісарро, 77), Рібері (Вайзер, 90), Мюллер.

Шальке-04 - Гамбург 0:0 (0:0, 0:0)

Байєр - Айнтрахт Ф 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 36, пенальті Майер, 1:1 - 83 Бельарабі.

Аугсбург - Боруссія М 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 3, пенальті Крузе, 1:1 - 20 Фойльнер, 2:1 - 51 Бобаділья.

Вердер - Боруссія Д 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 3 Зелке, 2:0 - 62 Бартельс, 2:1 - 69 Хуммельс.

Вердер - Вольф, Лукім'я-Мулонготі, Гальвес, Гебре Селассі, Гарсія, Юнузович (Макіаді, 90), Бартельс (Хюзінг, 89), Фрітц, Баргфреде, Лоренцен (Кроос, 59), Зелке.

Боруссія Д - Ленгерак, Шмельцер, Хуммельс, Гінтер, Гросскройтц, Обамеянг, Кель (Кагава, 46), Пішчек (Блашчіковскі, 76), Гюндоган, Кірх, Іммобіле.

Штутгарт - Падерборн 0:0 (0:0, 0:0)

Вольфсбург - Кельн 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 11 Мароха, 1:1 - 16 Дост, 2:1 - 78 Налдо.

Герта - Хоффенхайм-1899 0:5 (0:3, 0:2)

Голи: 0:1 - 23, автогол Брукс, 0:2 - 26, пенальті Саліхович, 0:3 - 39, пенальті Саліхович, 0:4 - 74 Шіпплок, 0: 5 - 84 Руді.

Фрайбург - Ганновер 96 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 45 Франтц, 2:0 - 81 Кемпф, 2:1 - 83 Бітенкур, 2:2 - 90 Хоселу.

Зараз ви читаєте новину «"Вердер" Скрипника обіграв "Боруссію" Клоппа: результати 17-го туру бундесліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua