субота, 19 квітня 2014 12:13

Українська п'ятиборка виступатиме за Росію

Ганна Буряк переїжджає до Росії. Фото: pentathlon-russia.ru

Українська п'ятиборка Ганна Буряк виступатиме за Росію. Президія Федерації сучасного п'ятиборства цієї країни (ФСПР) розглянула заяву українки, в якій вона звернулася з проханням прийняти її в члени федерації і надати можливість виступати за збірну Росії. Пояснила бажання переїздом на постійне місце проживання до РФ.

Згідно п. 6.22.18 Статуту ФСПР, а також керуючись принципами та положеннями Олімпійської Хартії, Статуту УІПМ та Статуту ФСПР Президія ФСПР одноголосно ухвалила прийняти Буряк Ганну Едуардівну в члени ФСПР. Також прийнято рішення дозволити їй виступати за збірну Росії на міжнародних змаганнях, починаючи з травня 2014 року.

Ганна Буряк народилася 29 січня 1990 року. В даний час вона займає друге місце в рейтингу УІПМ. Торік вона виграла два етапи Кубка світу, завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в особистій першості і стала чемпіонкою світу в естафеті.

У 2012 році вона виграла золоту медаль чемпіонки світу в змішаній естафеті.

Зараз ви читаєте новину «Українська п'ятиборка виступатиме за Росію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua