середа, 25 березня 2015 12:55

Українська пара стала 17-ю у короткій програмі чемпіонату світу з фігурного катання

Назарова-Нікітін на своєму першому дорослому чемпіонаті світу йдуть 17-ми

У Шанхаї у середу стартував чемпіонат світу з фігурного катання. У першому номері змагальної програми - короткій програмі у танцювальних пар виступав український дует Олександра Назарова - Максим Нікітін.

Одна з наймолодших пар чемпіонату - Олександрі 18 років, Максиму 21 - зайняла 17-те місце з 30 пар, отримавши оцінку 55,08 бала, на три бали менше їх особистого рекорду, показаного в листопаді 2014 року. За підсумками короткої програми українці пройшли у довільну програму і спробують поліпшити свій результат 27 березня.

Нагадаємо, Олександра Назарова і Максим Нікітін принесли Україні першу за 15 років нагороду на чемпіонатах світу з фігурного катання в будь-якій віковій категорії. На початку березня вони виграли бронзу на молодіжному чемпіонаті світу в Таллінні.

Короткий танець Назарової та Нікітіна на молодіжному чемпіонаті світу в Естонії.

Коротку програму виграла американська пара Медісон Чок - Івен Бейтс. На два бали відстають канадці та італійці, срібні призери чемпіонату Європи. Володарі європейського золота-2015 французи йдуть четвертими.

Зараз ви читаєте новину «Українська пара стала 17-ю у короткій програмі чемпіонату світу з фігурного катання». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua