субота, 02 липня 2016 00:08

Уельс сенсаційно вибив Бельгію і зіграє в півфіналі Євро-2016

У чвертьфінальному матчі Євро-2016 збірна Уельсу обіграла з рахунком 3:1 збірну Бельгії.

Бельгійці відкрили рахунок на 13-й хвилині, коли Раджа Найнгголан завдав точного дальнього удару в дев'ятку. Відігралися валлійці на 31-й хвилині - Арон Ремсі подав з кутового прямо на голову Ешлі Вільямсу, який потужним ударом відправив м'яч точно в нижній кут.

Вийти вперед Уельс зумів на 56-й хвилині - Ремсі прострілив у чужий штрафний з правого флангу на Хала Робсона-Кану, який одним рухом розвернувся на місці, попутно обігравши трьох суперників, а потім пробив по воротах. На 86-й хвилині Крістофер Гантер наздогнав м'яч на правому фланзі, звідки вирізав передачу на Сема Воукса, який пробив головою повз Тібо Куртуа.

Збірна Уельсу вийшла в півфінал Євро-2016, де її суперником стане збірна Португалії. Зустріч відбудеться 6 липня.

ЧЄ 2016 - фінальний раунд

Уельс - Бельгія - 3:1

Голи: Найнгголан, 13 (0:1); Вільямс, 30 (1:1); Робсон-Кану, 55 (2:1); Воукс, 85 (3:1).

Попередження: Девіс, 5; Честер, 16; Гантер, 24; Ремсі, 75 - Феллайні, 59; Алдервейрелд, 85.

Зараз ви читаєте новину «Уельс сенсаційно вибив Бельгію і зіграє в півфіналі Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua