пʼятниця, 09 жовтня 2015 12:05

У думках - понеділок, але сьогодні треба вигравати - 21.45, Македонія-Україна

Ми підійшли до вирішального моменту у кваліфікації - два матчі залишилося ffu.org.ua

Обов'язкова програма сьогодні. Усі ми розраховуємо на перемогу нашої збірної в Скоп'є. За визначенням. Бо кадрово ми таки дійсно сильніші. Навіть якщо без Гармаша.

Але є принаймні три застереження для того, щоб бути готовим до неприємностей.

1. Збірну України в цьому відбірковому циклі хитає. За великим рахунком, команда не провела жодного цілісного сильного матчу. Вдома проти Білорусів був один тайм, у Севільї - фрагментарні 15-20 хвилин

2. Ми не так, щоб дуже граємо на виїзді, а Македонія - не такий простий суперник.

3. Подумки так чи інакше гравці, та і усі ми, перебуваємо у понеділковій домашній грі проти Іспанії. І це може гикнутися сьогодні.

Звичайно, ніхто не проти, якщо сьогодні виграємо за скромної гри, а в понеділок - діятимемо яскраво і візьмемо три очки проти чемпіонів Європи. Бо два сильні матчі за чотири дні - ні, це не до нас. Тому давайте сьогодні не судитимемо хлопців дуже суворо, якщо буде результат. Головне, щоб він був - перемога. А все інше - оцінюватимемо у ніч проти вівторка.

Отже, ми підійшли до вирішального моменту у кваліфікації - два матчі залишилося, два. І дуже хочеться, щоб він, момент, був на нашу користь.
21.45, сьогодні, Македонія - Україна, читайте текстову трансляцію на нашому сайті, починаючи з 21.00.

Повинні перемогти!

Зараз ви читаєте новину «У думках - понеділок, але сьогодні треба вигравати - 21.45, Македонія-Україна». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua