"У другому таймі ми робили все можливе, щоб забити" - Рибка
6

Феррейра Факундо
Олександр Рибка

Голкіпер київського "Динамо" Олександр Рибка прокоментував поразку команди від донецького "Шахтаря" з рахунком 0:2.

"У другому таймі ми робили все можливе, щоб забити, але у нас це не вийшло, - каже Рибка, який у 2011-12 роках захищав кольори "Шахтаря". - Важко когось у цьому звинувачувати. Всі боролися і старалися. Чогось нам не вистачило. Всі розуміли з ким ми граємо і що ця гра означає.

Нам потрібно виходити на кожну гру і намагатися повернути довіру вболівальників. Вони приходять на стадіон і вірять у команду. Також нам потрібно собі довести, що ми чогось варті.

Хотілося перемогти команду, в якій я грав. Але три очки дають за перемогу над будь-якою командою", - зазначив Рибка.

Відзначимо, що поразка практично позбавила "Динамо" шансів на чемпіонство. Кияни займають третє місце з відставанням від лідируючих "Дніпра" та "Шахтаря" на 7 очок.

На післяматчевій прес-конференції Олег Блохін заявив, що його відправили у відставку.

Додамо, що після матчу аргентинський нападник Феррейра Факундо заблукав на "Олімпійському". Футболіст пройшов через змішану зону, а далі трохи розгубився і не відразу зрозумів, як йому потрапити до клубного автобуса. Уточнивши жестами точний напрям у журналістів щасливий Факундо рушив у вірному напрямку.

Феррейра вийшов на заміну на 90-й хвилині замість Дугласа Кости.

Зараз ви читаєте новину «"У другому таймі ми робили все можливе, щоб забити" - Рибка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua