четвер, 26 лютого 2015 22:04

Трилер на "Олімпійському": "Динамо" пройшло "Генгам"

Лукаш Теодорчик забив перший гол у матчі "Динамо" - "Генгам" uafootball.segodnya.ua

Київське "Динамо" вийшло в 1/8 фіналу Ліги Європи. Сьогодні кияни вдома перемогли французький "Генгам" з рахунком 3:1. На виїзді минулого тижня команда Сергія Реброва поступилася - 1:2.

Гол у складі киян забили Лукаш Теодорчик, Віталій Буяльський та Олег Гусєв, який відзначився з пенальті. Єдиний гол "Генгама" за рахунку 2:0 провів Манданн.

Якщо після першого матчу всі обговорювали арбітра Славко Вінчича, то тепер його місце зайняли фанати "Динамо". За 10 хвилин до кінця матчу на трибунах почалися заворушення. Арбітр зупинив гру на кілька хвилин і забрав команди у роздягальні. Олександру Шовковському та іншим гравцям "Динамо" вдалося заспокоїти фанатів.

За словами віце-президента "Динамо" Олексія Семененка українських фанатів міг спровокувати прапор "однієї з країн" у секторі вболівальників "Генгама". Сьогодні делегат матчу складе рапорт, де викладе своє бачення інциденту.

На післяматчевій прес-конференції журналісти вітали оплесками Сергія Реброва.

"Перед грою я сказав хлопцям, що ми сильніші. Тільки потрібно було довести це на полі, - сказав Сергій Станіславович. - Ми раді, що вдалося пройти далі".

Ліга Європи

1/16 фіналу

Матч-відповідь

Динамо Україна - Генгам Франція 3:1

Голи: 1:0 - 31 Теодорчик, 2:0 - 46 Буяльський, 2:1 - 66 Манданн, 3:1 - 75, пенальті Гусєв.

Динамо - Шовковський, Драгович, Даніло Сілва, Віда, Антунеш, Гусєв (Калитвинцев, 86), Рибалка, Буяльський (Чумак, 73), Велозу (Теодорчик, 10), Ленс, Кравець.

Генгам - Лесслі, Левек, Ангу, Сорбон, Якобсен, Санкаре, Бовю, Матіс (Діалло, 61), П'є, Жиресс (Ятабаре, 78), Манданн.

Попередження: Рибалка (1), Матіс (8), Буяльський (47), Ленс (81).

Зараз ви читаєте новину «Трилер на "Олімпійському": "Динамо" пройшло "Генгам"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua