вівторок, 11 лютого 2014 16:50

Сочі-2014. Норвегія завоювала ще одне лижне золото
3

На зимових Олімпійських іграх- 2014 в Сочі сьогодні розіграли комплект медалей в спринтерській лижній гонці серед чоловіків, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Олімпійським чемпіоном став норвезький лижник Ула Віген Хаттестад з результатом 3:38.39 хвилини. Срібну медаль завоював швед Теодор Петерсон, який відстав на 1,22 секунди.

Третім фінішував ще один шведський лижник Еміль Йонссон (+19,74 секунди).

Відзначимо, що на середині дистанції стався завал, в який потрапили відразу три лижники, в тому числі росіянин Сергій Устюгов, який вважався претендентом на медаль. У підсумку він став лише п'ятим.

Нагадаємо, у кваліфікації спринтерської гонки брали участь два українських лижники, але жоден не пробився до чвертьфіналу.

Жіночу спринтерську гонку сьогодні також виграла норвезька лижниця.

Зараз ви читаєте новину «Сочі-2014. Норвегія завоювала ще одне лижне золото». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua