понеділок, 21 березня 2016 11:50

"Севілья" без Коноплянки пропустила чотири м'ячі від "Реала": результати 30-го туру Ла Ліги

У центральному матчі 30-го туру чемпіонату Іспанії команда українця Євгена Коноплянки зустрілася з мадридським "Реалом". У першому колі севільці обіграли мадридський клуб - 2:0.

Наш футболіст не зміг взяти участі у матчі - Коноплянка зазнав травми в грі минулого туру Прімери і пропустить деякий час.

Зустріч завершилася перемогою "Реала" з рахунком 4:0. У складі мадридців відзначилися Карім Бензема (6-а хвилина), Кріштіану Роналду (64), Гарет Бейл (66) і Хесе Родрігес (86).

Роналду на 58-й хвилині не забив пенальті. У "Севільї" на 27-й хвилині 11-метровий не реалізував Кевін Гамейро.

"Реал" (66 очок) йде на 3-му місці у чемпіонаті, на 10 очок відстаючи від лідера - "Барселони", "Севілья" (48) - 6-а.

Лідер чемпіонату "Барселона" зіграла внічию з четвертою командою - "Вільярреалом", а "Атлетико", який іде другим, несподівано поступився аутсайдеру "Спортингу".

"Реал" - "Севілья" - 4:0

Зараз ви читаєте новину «"Севілья" без Коноплянки пропустила чотири м'ячі від "Реала": результати 30-го туру Ла Ліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua