четвер, 17 квітня 2014 19:34

"Севастополь" обіграв "Таврію" в кримському дербі

"Севастополь" у гостях обіграв сімферопольську "Таврію" в рамках перенесеного 19-го туру Прем'єр-ліги України - 2:0.

У господарів у першому таймі найактивнішим був Назаренко, який створив два перспективні моменту біля воріт Чуваєва. А ближче до кінцівці першої половини контратака вдалася "Севастополю", яку підопічні Червенкова довели до логічного завершення.

У другому таймі "Таврія" продовжувала нагнітати, Костов підсилив атакувальну лінію Калиниченком, але оборона "Севастополя" витримала натиск. Крім того, "моряки" зуміли подвоїти гольову перевагу, скориставшись помилкою противника в центрі поля.

Ця перемога дозволила севастопольцям набрати 25 очок і піднятися на 11 місце. "Таврія" з 9 очками продовжує замикати таблицю.

У наступному турі, який відбудеться 20 квітня "Севастополь" відпочиває. У свою чергу "Таврія" вдома прийматиме "Карпати".

"Таврія" ( Сімферополь) - " Севастополь" - 0:2 ( 0:1)

Голи : Кузнецов Сергій 38 - 0:1 , Караваєв 67 - 0:2

"Таврія" : Погорілий , Пінту , Грнчаров , Любічіч , Буссаїді , Каядо Діас , Гомес , Павленко , Гуменюк , Назаренко , Бурдужан

"Севастополь": Чуваєв , Цуррі , Воронін Сергій , Новак , Максимов , Ферт , Ярошенко , Кожанов , Ковпак , Караваєв , Кузнецов Сергій

Попередження: Буссаїді 16 , Грнчаров 19 - Новак 20 , Ярошенко 47 , Кожанов 55

Зараз ви читаєте новину «"Севастополь" обіграв "Таврію" в кримському дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua