четвер, 16 лютого 2017 17:37

Сергій Семенов фінішував п'ятий в улюбленій дисципліні

Сергій Семенов

36-річний американець Лоуелл Бейлі виграв індивідуальну гонку на чемпіонаті світу з біатлону. Це його перша перемога на цих турнірах.

На дистанції 20 км із чотирма вогневими рубежами він випередив срібного призера змагань Ондржея Моравеца з Чехії на 3 с. "Бронзу" з двома промахами виборов лідер сезону француз Мартен Фуркад.

Українець Сергій Семенов фінішував п'ятий. Якби не єдиний промах на третьому вогневому рубежі, Сергій мав би реальний шанс виграти улюблену ним біатлонну дисципліну. Чех і американець взагалі не знали промахів на стрільбищі, а Фуркад і Лессер, який став четвертий, краще працювали на дистанції.

Решта українців провалилася. Дмитро Підручний мав чотири хиби, Руслан Ткаленко – п'ять, а Олександр Жирний – сім.

Завтра на чемпіонаті світу жінки змагатимуться в естафеті. Саме в цій дисципліні українки мають реальний шанс вибороти медаль. Старт гонки о 15:45 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Семенов фінішував п'ятий в улюбленій дисципліні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua