вівторок, 25 листопада 2014 23:55

"Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: результати матчів

shakhtar.com

Гостьова перемога "Порту" над БАТЕ (3:0) автоматично вивела "Шахтар" у плей-офф Ліги чемпіонів. Тому на гру проти "Атлетика" донецький клуб виходив з мотивацією боротися за перше місце в групі.

Але "гірники" провели сумбурний перший тайм, єдиним моментом якого став нереалізований вихід один на один Тейшейри.

Після перерви підопічні Луческу заграли активніше, але забив "Атлетик". На 66-й хвилині після подачі зі штрафного Ракицький упустив Сан Хосе, який з-за меж воротарського майданчика пробив під поперечину.

Реальний шанс відігратися у "Шахтаря" був перед фінальним свистком, але арбітр не призначив пенальті за гру рукою захисника "Атлетика". У підсумку, перемога іспанського клубу - 1:0, повідомляє "Сегодня".

Ліга чемпіонів

Груповий етап

5-й тур

БАТЕ Білорусь - Порту Португалія 0:3 (0:0, 0:3)

Голи: 0:1 - 56 Еррера, 0:2 - 65 Мартінес, 0:3 - 89 Тельо.

Шахтар Україна - Атлетик Іспанія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 68 Сан Хосе.

Шахтар - П'ятов, Шевчук, Ракицький, Кучер, Срна, Тайсон (Бернард, 71), Степаненко, Фернандо (Фред, 78), Дуглас Коста (Марлос, 68), Луїс Адріано, Алекс Тейшейра

Атлетик - Ірайсос, Ріко, Ечейта (Гурпегі, 32), Сан Хосе, Баленсыага, Де Маркос, Ітурраспе, Сусаета (Адуріс, 65), Беньят, Муніаїн (Лопес, 88), Вігера.

Попередження: Ітурраспе (50), Кучер (58), Гурпегі (63), Вігера (66), Адріано (74), Срна (85), Степаненко (89), Лопес (90).

АПОЕЛ Кіпр - Барселона Іспанія 0:4 (0:2, 0:2)

Голи: 0:1 - 27 Суарес, 0:2 - 38 Мессі, 0:3 - 58 Мессі, 0:4 - 87 Мессі.

Барселона - тер Стеген, Алвес, Бартра, Піке, Альба (Адріано, 62), Рафінья, Маскерано, Педро, Ракітіч (Хаві, 62), Суарес (Бускетс, 77), Мессі.

Вилучення: Рафінья (70), Гільєрме (84).

ПСЖ Франція - Аякс Голландія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 33 Кавані, 1:1 - 67 Классен, 2:1 - 78 Ібрагімович, 3:1 - 83 Кавані.

Шальке-04 Німеччина - Челсі Англія 0:5 (0:3, 0:2)

Голи: 0:1 - 2 Террі, 0:2 - 29 Вілліан, 0:3 - 44, автогол Кірхгофф, 0:4 - 76 Дрогба, 0:5 - 78 Рамірес.

Челсі - Куртуа, Іванович, Террі, Кейхілл, Аспілікуета, Фабрегас (Шюррле, 78), Матіч, Оскар (Рамірес, 75), Вілліан, Азар, Коста (Дрогба, 66).

Спортинг Португалія - Марібор Словенія 2:1

Голи: 1:0 - 10 Мане, 2: - 35 Нані, 2: - 42, автогол Насіменто.

Манчестер Сіті Англія - Баварія Німеччина 3:2 (1:2, 2:0)

Голи: 1:0 - 21, пенальті Агуеро, 1:1 - 40 Алонсо, 1:2 - 45 Левандовскі, 2:2 - 85 Агуеро, 3:2 - 90 Агуеро.

Манчестер Сіті - Харт, Санья (Сабалета, 68), Мангаля, Компані, Кліши, Навас, Лемпард, Насрі, Фернандо, Мілнер (Йоветич, 66), Агуеро (Демічеліс, 90).

Баварія - Нойер, Рафінья, Бернат, Бенатія, Боатенг, Алонсо, Роде (Коста, 25), Рібері (Швайнштайгер, 81), Хейб´єрг, Роббен, Левандовскі (Шакірі, 84).

Попередження: Кліши (60), Нойєр (78), Сабалета (89), Агуеро (90).

Вилучення: Бенатія (20).

ЦСКА Росія - Рома Італія 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 43 Тотті, 1:1 - 90 Березуцький.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів: результати матчів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua