четвер, 08 грудня 2016 20:12

"Шахтар" виграв всі матчі групового етапу Ліги Європи
10

Донецький "Шахтар" переміг португальську "Брагу" у заключному матчі групового етапу Ліги Європи. Зустріч на стадіоні "Брага Мунісипал" завершилася з рахунком 4:2 на користь "гірників".

Вболівальники "Браги" дуже тепло зустріли свого колишнього тренера і теперішнього наставника "гірників" Паулу Фонсеку.

У першому таймі експериментальний склад гостей відзначився двічі. Забили Сергій Кривцов і Тайсон. За кілька хвилин до свистка на перерву Стоїлькович скористався провалом у центрі захисту українців.

У другому таймі Кривцов і Тайсон забили ще по одному м'ячу і довели рахунок до розгромного — 4:1.

За дві хвилини до кінця "Брага" скоротила відставання у рахунку і забила свій другий гол у матчі. Відзначився Вукчевіч.

Це шоста перемога "Шахтаря" у шести матчах групового етапу Ліги Європи.

У паралельному матчі "Гент" на виїзді обіграв "Коньяспор" - 1:0. Гол на 90+5 хвилині провів Кулібалі. Португальці та бельгійці вели заочну суперечку за друге місце. "Гент" вийшов у плей-оф Ліги Європи, а "Брага" вилетіла з турніру.

У лютому (16-23) "Шахтар" зіграє у матчах 1/16 фіналу Ліги Європи (прямий ефір на каналі "Україна"). Жеребкування стадії пройде 12 грудня. "Гірники" - єдина українська команда, яка вийшла в євровесну.

Ліга Європи

Груповий етап

6-й тур

"Брага" - "Шахтар" - 2:4 (1:2 1:2)

Голи: Кривцов (22 хв, 62 хв), Тайсон (39 хв, 66 хв), Стоїлькович (43 хв), Вукчевіч (88 хв)

Брага - Марафона, Росич, Марсело Гойяно, Баяно, Анде Пінту, Педру Тіба, Вукчевіч, Орта, Едуарду (Бенітес, 66), Стоїлькович (Алан, 70), Руй Фонте (Ахмед Хассан, 58).

Шахтар - Шевченко, Кривцов, Матвієнко, Бутко, Ордець, Марлос (Бернард, 58), Малишев, Дентіньо, Танковський (Фред, 61), Тайсон, Борячук (Феррейра, 75).

Попередження: Танковскій (57), Кривцов (67), Тайсон (74), Дентіньо (75), Вукчевіч (75).

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" виграв всі матчі групового етапу Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua