субота, 19 квітня 2014 19:03

"Шахтар" виграв у "Металурга" в донецькому дербі

Луїс Адріано допоміг своїй команді "розплавити" "Металург". Фото: football.ua

"Шахтар" обіграв на "Донбас Арені" "Металург" у матчі 26 -го туру Прем'єр -ліги України - 2:1.

Господарі спокійно розпочали поєдинок, не намагаючись відразу придушити суперника. Ближче до кінця першого тайму тиск "Шахтаря" на ворота Паньківа посилилося. Проте, гірники пропустили першими.

На початку другого тайму гості вдало розіграли кутовий. Прийма холоднокровно розстріляв Пятова. "Шахтар" відповів дуже швидко. Кривцов замкнув простріл з флангу. "Гірники" пішли великими силами вперед і ледь не поплатилися. Болбат прорвався до воріт, але впав у штрафному після зіткнення з П'ятовим. Арбітр порушення в даному епізоді не побачив. Незабаром Луїс Адріано замкнув подачу зі стандарту, вивівши "гірників" вперед.

"Шахтар" одноосібно очолив турнірну таблицю Прем'єр-ліги, випереджаючи "Дніпро" на три очки. Правда, дніпропетровці зіграли на два матчі менше.

"Шахтар" (Донецьк) - "Металург" (Донецьк ) - 2:1

Голи: Кривцов 56 , Адріано 62 - Прийма 49

"Шахтар": Пятов , Ілсіньо , Ракицький , Кривцов , Срна , Тейшейра , Тайсон (Едуардо 71 ) , Коста ( Бернард 75 ) , Шевчук , Адріано , Степаненко ( Фред 53 )

"Металург": Паньків , Болбат , Прийма , Пляцикас , Зотов , Олександре ( Казарян 58 ) , Макрідіс ( Христов 83 ) , Мораес , Лазич , Морозюк ( Мутаре 70 ) , Чечер

Попередження: Срна 31 , Ілсіньо 87 , Тейшейра 88 - Болбат 35 , Чечер 78

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" виграв у "Металурга" в донецькому дербі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua