субота, 28 лютого 2015 20:24

"Шахтар" у меншості розгромив "Ворсклу"

"Хочу послухати продинамівських фахівців" - Луческу shakhtar.com

У поєдинку 15-го туру чемпіонату України донецький "Шахтар" у Львові розгромив полтавську "Ворсклу" - 3:0.

Рахунок був відкритий на 25-й хвилині - Шевчук в падінні відправив м'яч у ворота. На початку другого тайму Дуглас Коста пішов від захисника і вистрілив у дальній кут. А на 60-й хвилині "гірники" залишилися в меншості - Ордець залишив поле за гру рукою.

Але це не завадило "Шахтареві" довести рахунок до розгромного. На 69-й хвилині відзначився Тейшейра.

"Хочу послухати продинамівських фахівців. Після такої гри вони напевно будуть хвалити арбітра і говорити, що суддівство було правильним. Хочу звернути увагу, що ми все одно будемо битися за чемпіонство до кінця, навіть якщо хтось цього не бажає, - сказав після матчу наставник "Шахтаря" Мірча Луческу.

Ми граємо не в себе вдома, у нас немає своєї публіки. Але ми все одно будемо битися до кінця. Попереджаю всіх про це. На жаль, це штучний чемпіонат, враховуючи, що вдома тут грають тільки кілька команд - всі інші на виїзді. Я про цей чемпіонат дуже нехорошої думки.

Але я буду продовжувати тренувати "Шахтар" і далі. Я поважаю клуб, президента, гравців. Зараз навіть не йде мова про те, щоб я пішов. Це некоректно з мого боку залишити команду в такій ситуації, в якій вона знаходиться зараз", - зізнався Луческу.

"Шахтар" - "Ворскла" - 3:0

Шахтар - П'ятов, Кривцов, Ордець, Шевчук, Фред, Тейшейра, Фернандо, Ілсіньо (Коваленко, 84), Дуглас Коста (Марлос, 73), Тайсон (Кучер, 62), Луїс Адріано.

Ворскла - Богуш, Ткачук, Даллку, Сімінін, Сапай, Дедечко, Чеснаков, Будник (Пердута, 70), Скляр, Турсунов, Баранник (Ткачук, 80).

Голи: Шевчук (25), Дуглас Коста (49), Тейшейра (69)

Попередження: Тейшейра (15), Коста (72) - Будник (2), Сімінін (81), Сапай (85)

Вилучення: Ордець (60)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" у меншості розгромив "Ворсклу"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua