субота, 30 липня 2016 21:49

"Шахтар" розтрощив "Чорноморець" оновленим складом
12

У другому турі чемпіонату України одеський "Чорноморець" приймав на своєму полі донецький "Шахтар".

У першому таймі команди голів не забили, а ось після перерви прорвало.

Рахунок у матчі був відкритий на 51-й хвилині. Після подачі з кутового і знижки Ракицького, Селезньов головою відправив м'яч у сітку. "Шахтар" подвоїв перевагу після потужного дальнього удару Фреда в "дев'ятку". Хоча тут же "моряки" відповіли влучним дальнім пострілом Філімонова.

А вже у компенсований час "Шахтар" ще двічі забив. Спочатку знову після кутового - Едуардо головою переправив м'яч у сітку. А в наступній атаці Коваленко вразив дальній кут, повідомляє "Сегодня".

Додамо, що захисник Ярослав Ракицький вперше в сезоні вийшов в стартовому складі "Шахтаря". Паулу Фонсека взагалі наполовину оновив склад команди в порівнянні з матчем проти "Янг Бойз" в Лізі чемпіонів, випустивши на поле з перших хвилин Кучера, Селезньова, Дентіньо і Коваленка.

"Чорноморець" (Одеса) - "Шахтар" (Донецьк) - 1:4 (0:0)

Голи: 0:1 Селезньов (51), 0:2 Фред (59), 1:2 Філімонов (61), 1:3 Едуардо (90+1), 1:4 Коваленко (90+2)

"Чорноморець": Боровик, Азацький, Хочолава, Коркішко (Ковалець, 66), Хобленко, Філімонов (к), Татарков (Калитвинцев, 57), Куценко (Андрієвський, 65), Кабаєв, Люлька, Петько

"Шахтар": П´ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Фред, Коваленко, Бернард (Едуардо, 48), Марлос, Дентіньо (Малишев, 90), Селезньов (Нем, 63)

Попередження: Селезньов (32), Ракицький (71), Андрієвський (87), Хочолава (90+4)

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" розтрощив "Чорноморець" оновленим складом». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua