субота, 04 липня 2015 22:47

"Шахтар" поступився полякам в шаленій серії пенальті, "Дніпру" не пощастило в Голландії: результати товариських матчів 4 липня

"Шахтар" з "Лехією" не впорався. Фото: shakhtar.comФото: shakhtar.com

Українські клуби продовжують підготовку до нового сезону.

Сьогодні, 4 липня, "Шахтар" у півфіналі товариського турніру LOTTO Lubelskie Cup поступився польській "Лехії" (0:0, 14:15 в серії пенальті).

"Дніпро" на зборі в Голландії програв "Алеманнії" (0:1).

"Зоря" забила 5 м'ячів хорватському "Загребу" (5:1), а донецький "Олімпік" програв землякам з "Металурга", 0:2, обидва голи на рахунку Будника.

І ще в одному матчі "Чорноморець" розійшовся миром з молдовським "Мілсами".

Товариські матчі

Шахтар Донецьк - Лехія Гданськ - 0:0 (14:15 в серії пенальті)

ШАХТАР: Сарнавський (П'ятов, 46), Срна (Кобін, 46), Ордець (Кучер, 46), Ракицький (Воловик, 59), Ісмаїлі (Соболь, 46), Малишев (Веллінгтон Ньому, 46, Болбат, 69), Степаненко Тайсон (Караваєв, 59), Тейшейра (Танковський, 78), Марлос (Гладкий, 46), Дентіньо (Гринь, 59).

Дніпро Дніпропетровськ - Алеманния Ахен - 0:1 (0:0)

Гол: 0:1 - Профетер (76)

ДНІПРО (1-й тайм): Лаштувка, Канкава, Селезньов, Матос, Безус, Гама, Дуглас, Ротань Гуйє, Федецький, Матеус.

ДНІПРО (2-й тайм): Шеліхов, Федорчук, Сваток, Прийма, Близниченко, Чеберячко, Бохашвілі, Кочергін, Білоног (Баланюк, 70), Довбик, Калініч.

Зоря Луганськ - Загреб Хорватія - 5:1 (2:0)

Голи: 1: 0 - Дорошенко (12), 2:0 - Шершень (14), 2:1 - Матіч (50), 3:1 - Хомченовський (65), 4:1 - Малиновський (68), 5:1 - Любенович (78)

ЗОРЯ: Левченко, Чечер (Сиваков, 58), Шершень (Пилявський, 58), Ярмаш (Любенович, 58), Калінін (Опанасенко, 58), Чайковський (Хомченовський, 58), Дорошенко (Каменюка, 58), Ліпартія (Гречишкін, 58), Тотовицький (Малиновський, 58), Луканов (Петряк, 58), Будківський (Гордієнко, 58).

Олімпік Донецьк - Металург Донецьк - 0:2 (0:0)

Голи: 0:1 - Будник (74, пенальті), 0: 2 - Будник (76)

ОЛИМПИК (1-й тайм): Махарадзе, Тищенко, Конде, Лазар, Федорів (Доценко, 29), Лебідь, Огиря, Драченко, Шаврін, Бідловський, Лисенко.

ОЛИМПИК (2-й тайм): Махарадзе, Доронін (Гришко, 85), Матвєєв, Конде, Доценко, Борзенко, Огиря, Танчик, Шаврін (Кадімян, 60), Бідловський (Семенина, 60), Драченко (Гельзін, 66).

Чорноморець Одеса - Мілсами Молдова - 1:1 (0:0)

Голи: 1: 0 - гравець на перегляді (88), 1: 1 - Антонюк (90)

ЧОРНОМОРЕЦЬ: Слинкин, Мартиненко, Калита, Данченко, Філімонов, Наісмі, Мурашов і чотири футболісти на перегляді.

На заміну виходили: Яворський, Переверза, Смирнов, Гадрані, Марковський і три футболісти на перегляді.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" поступився полякам в шаленій серії пенальті, "Дніпру" не пощастило в Голландії: результати товариських матчів 4 липня». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua