пʼятниця, 28 серпня 2015 22:48

"Шахтар" на жилах обіграв запорізький "Металург"

"Шахтар" матч з "Металургом" заканчи без Срни: Фото: shahta.org

Донецький "Шахтар" добився домашньої перемоги над запорізьким "Металургом" у шостому турі української Прем'єр-ліги. Гра відбулася у Львові і завершилася з рахунком 2: 0 на користь номінальних господарів.

Обидва м'ячі забив півзахисник "гірників" Алекс Тейшейра. Обидва взяття під воріт трапилися у другому таймі, на 64-й (з пенальті) та 92-й хвилинах.

Відзначимо, що на 87-й хвилині пенальті не реалізував захисник "Металурга" Віталій Лисицький. Обидві команди закінчували матч удесятьох, на 86-й хвилині був видалений захисник "гірників" Даріо Срна, а на 88-й - хавбек "Металлурна" Нурудін Орелесі.

"Шахтар" набрав 13 очок після 6 турів і на два очки відстає від лідируючого київського "Динамо", у якого матч в запасі. "Металург" з двома очками на передостанньому місці.