середа, 25 листопада 2015 23:48

"Шахтар" ледь не відіграв чотири м'ячі у "Реала", ПСЖ знищив "Мальме"
9

Донецький "Шахтар" у результативному матчі програв у Львові з рахунком 3:4 мадридському "Реалу" у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

На 18-й хвилині рахунок у матчі відкрив Кріштіану Роналду. На початку другого тайму хорватський півзахисник Лука Модріч та захисник Дані Карвахаль закріпили перевагу гостей. А на 70-й хвилині Роналду забив свій другий гол у матчі.

Через вісім хвилин бразилець Алекс Тейшейра з пенальті відіграв один м'яч, а потім протягом десяти хвилин "гірники" забили ще двічі у ворота "Реала" - відзначилися ще один бразилець Дентіньо і той же Тейшейра. Але зрівняти рахунок "Шахтареві" не вдалося.

У ще одному матчі групи французький ПСЖ на виїзді обіграв з рахунком 5:0 шведський "Мальме".

Таким чином, після п'яти турів "Реал" лідирує в групі з 13 очками, ПСЖ набрав 10 очок, "Шахтар" і "Мальме" - по 3.

В останньому турі "Шахтар" їде у гості до ПСЖ, а "Реал" прийматиме на своєму полі "Мальме". У цих матчах вирішиться, хто - "Шахтар" або "Мальме" - посяде третє місце в групі і продовжить виступи у Лізі Європи.

Ліга чемпіонів

Груповий етап

5-й тур

Група А

Шахтар Україна - Реал Мадрид Іспанія 3:4 (0:1, 3:3)

Голи: 0:1 - 18 Роналду, 0:2 - 50 Модріч, 0:3 - 52 Карвахаль, 0:4 - 70 Роналду, 1:4 - 77, пенальті Тейшейра, 2:4 - 83 Дентіньо, 3:4 - 88 Тейшейра.

Шахтар - П'ятов, Ордець, Азеведо (Дентіньо, 64), Кобін, Ракицький, Степаненко, Фред, Тейшейра, Марлос (Тайсон, 62), Бернард, Гладкий (Феррейра, 74).

Реал Мадрид - Касілья, Варан (Даніло, 33), Начо, Карвахаль, Пепе, Ковачич, Каземіро, Іско, Модріч (Кроос, 62), Бейл (Бензема, 71), Роналду.

Попередження: Степаненко (35), Карвахаль (48), Данило (87).

Мальме Швеція - ПСЖ Франція 0:5 (0:2, 0:3)

Голи: 0:1 - 3 Рабьо, 0:2 - 14 Ді Марія, 0:3 - 49 Ібрагімович, 0:4 - 68 Ді Марія, 0:5 - 82 Лукас.

Зараз ви читаєте новину «"Шахтар" ледь не відіграв чотири м'ячі у "Реала", ПСЖ знищив "Мальме"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua