субота, 27 серпня 2016 01:01

Ротань забив "Зорі" у стилі Ібрагімовича

Півзахисник "Дніпра" Руслан Ротань тріумфально відзначив повернення у рідний клуб, відкривши рахунок у матчі 6-го туру УПЛ проти "Зорі".

34-річний хавбек на 3-й хвилині зустрічі замкнув подачу з флангу ударом у падінні через себе. Руслан забив у стилі нападника "Манчестер Юнайтед" Златана Ібрагімовича.

Додамо, що матч завершився перемогою "Дніпра" з рахунком 2:0. На 90-й хвилині відзначився нападник Денис Баланюк.

Тільки цього вівторка Ротань поставив підпис під контрактом з "Дніпром" за схемою 2+1.

Зустріч "Дніпра" і "Зорі" відкрила програму 6 туру УПЛ. У суботу пройде два матчі: "Волинь" прийме "Чорноморець", а "Динамо" зіграє з "Ворсклою". Ще три поєдинки заплановані на неділю: "Олександрія" - "Зірка", "Карпати" - "Олімпік" та "Сталь" - "Шахтар".

Зараз ви читаєте новину «Ротань забив "Зорі" у стилі Ібрагімовича». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua