четвер, 23 жовтня 2014 09:57

"Реал" розгромив "Ліверпуль" на виїзді: результати матчів Ліги чемпіонів
11

У середу відбулися матчі третього туру групового турніру Ліги чемпіонів у групах A-D.

Футболісти мадридського "Реала" на виїзді домоглися розгромної перемоги над "Ліверпулем". Зустріч групи В, що відбулася на стадіоні "Енфілд", завершилася перемогою "Реала" з рахунком 3:0. Дубль у матчі оформив Карім Бензема (30-а і 41-а хвилини), ще один м'яч забив Кріштіану Роналду (23).

Футболісти мадридського "Атлетико" завдали великої поразки шведському "Мальме". Матч завершився перемогою господарів з рахунком 5:0. Голи забивали Коке (48-а хвилина), Маріо Манджукіч (61), Антуан Грізманн (63), Дієго Годін (87) і Алессіо Черчі (90).

"Ювентус" програв "Олімпіакосу" - 0:1. Лондонський "Арсенал" в компенсований час вирвав перемогу в "Андерлехта" - 2:1 і продовжив погоню за дортмундською "Боруссією", яка завдала поразки "Галатасараю" - 4:0.

Ліга чемпіонів

Груповий етап

3-й тур

Атлетико Іспанія - Мальме Швеція 5:0 (0:0, 5:0)

Голи: 1:0 - 48 Коке, 2:0 - 61 Манджукич, 3:0 - 63 Грізманн, 4:0 - 87 Годін, 5:0 - 90 Черчі.

Ліверпуль Англія - Реал Мадрид Іспанія 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - 23 Роналду, 0:2 - 30 Бензема, 0:3 - 41 Бензема.

Ліверпуль - Міньоле, Джонсон, Шкртел, Ловрен, А.Морено, Хендерсон (Джан, 67), Джеррард, Аллен, Стерлінг, Балотеллі (Лаллана, 46), Коутіньо (Маркович, 67).

Реал Мадрид - Касільяс, Арбелоа, Пепе, Варан, Марсело (Начо, 85), Хамес, Модрич, Кроос (Ільярраменді, 82), Іско, Роналду (Хедіра, 75), Бензема.

Лудогорец Болгарія - Базель Швейцарія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 90 Мінєв.

Вилучення: Ді (18).

Галатасарай Туреччина - Боруссія Д Німеччина 0:4 (0:3, 0:1)

Голи: 0:1 - 6 Обамеянг, 0:2 - 18 Обамеянг, 0:3 - 41 Ройс, 0:4 - 83 Рамос.

Боруссія Д - Вайденфеллер, Пішчек, Суботіч, Хуммельс (Гюндоган, 69), Папастатопулос, Кель, Бендер (Гинтер, 55), Мхітарян, Кагава (Рамос, 82), Ройс, Обамеянг.

Байєр Німеччина - Зеніт Росія 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 58 Дж. Донаті, 2: 0 - 63 Пападопулос.

Вилучення: Венделл (79).

Монако Монако - Бенфіка Португалія 0:0 (0:0, 0:0)

Вилучення: Л.Лопес (76).

Андерлехт Бельгія - Арсенал Англія 1:2 (0:0, 1:2)

Голи: 1:0 - 71 Нахар, 1:1 - 89 Гіббс, 1:2 - 90 Подольські.

Арсенал - Мартінес, Чемберс, Мертезакер, Монреаль, Гіббс, Ремзі, Фламіні (Окслейд-Чемберлен, 75), Вілшер (Подольскі, 84), Санчес, Велбек (Кемпбелл, 75), Касорла.

Олімпіакос Греція - Ювентус Італія 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 35 Касамі.

Ювентус - Буффон, Огбонна (Перейра, 77), Бонуччі, К'єлліні, Відаль, Погба (Джовінко, 87), Ліхтштайнер, Асамоа, Пірло (Маркізіо, 57), Тевес, Мората.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" розгромив "Ліверпуль" на виїзді: результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua