середа, 22 квітня 2015 23:51

"Реал" мінімально обіграв "Атлетико" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів
6

Футболісти мадридського "Реала" завдали поразки "Атлетико" з Мадрида у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів і вийшли у півфінал турніру.

Гра на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" завершилася з рахунком 1:0 на користь "Реала". Єдиний гол на рахунку Хав'єра Ернандеса (88-а хвилина). На 76-й хвилині матчу з поля був вилучений півзахисник "Атлетико" Арда Туран.

У першому матчі була зафіксована нічия - 0:0, повідомляє "Р-Спорт".

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу

Матч-відповідь

Реал Мадрид Іспанія - Атлетико Іспанія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 88 Ернандес.

Реал Мадрид - Касільяс, Рамос, Варан, Пепе, Коентрау (Арбелоа, 90), Карвахаль, Іско (Ільярраменді, 90), Хамес, Кроос, Ернандес (Хесе, 90), Роналду.

Атлетико - Облак, Хуанфран, Міранда, Годін, Гамес, Коке, Тіагу (Хіменес, 86), Сауль (Габі, 46), Туран, Грізманн (Гарсія, 65), Манджукіч.

Попередження: Туран (31), Пепе (74), Гарсія (74), Арбелоа (90), Коке (90).

Вилучення: Туран (76).

Перший матч - 0:0.

Зараз ви читаєте новину «"Реал" мінімально обіграв "Атлетико" і вийшов у півфінал Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua