неділя, 02 серпня 2015 11:22

ПСЖ виграв Суперкубок Франції
3

"Парі Сен-Жермен" завдав поразки "Ліону" і втретє поспіль завоював Суперкубок Франції з футболу, повідомляє "Р-Спорт".

Матч, що відбувся в суботу в Монреалі (Канада), завершився з рахунком 2:0 на користь "ПСЖ". Голи забили Серж Орьє (11-а хвилина) та Едінсон Кавані (16). На 64-й хвилині "Ліон" залишився в меншості - з поля був вилучений півзахисник Максим Гоналон.

"Парі Сен-Жермен" завоював третій поспіль Суперкубок Франції, всього на рахунку парижан п'ять трофеїв. "Ліон" є рекордсменом за кількістю перемог - в активі ліонців вісім трофеїв.

Додамо, що форвард "ПСЖ" Златан Ібрагімович не спілкувався з пресою після перемоги в матчі за Суперкубок Франції.

Раніше ряд італійських ЗМІ процитували Ібрагімовича, в якій він нібито повідомив про те, що можливо, зіграв свій останній матч за паризький клуб.

Нагадаємо, що форвардом збірної Швеції активно цікавиться "Мілан". Також повідомлялося про інтерес до нього з боку "Роми", "МЮ", "Галатасарая", "Фенербахче" і клубів МЛС.

Суперкубок Франції

ПСЖ - Ліон 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - 11 Орьє, 2:0 - 17 Кавані.

ПСЖ - Трапп, Давід Луїз, Орьє, Тіаго Сілва, Максвелл, Верратті (Стамбулі, 70), Матюіді, Рабьо, Лукас (Баебек, 82), Кавані (Огюстен, 63), Ібрагімович.

Ліон - Лопеш, Умтіті, Коне, Бедімо, Жайе, Феррі (Мальбранк, 78), Гоналон, Толіссо, Бовю, Бензія (Геззаль, 67), Лакасетт.

Попередження: Верратті (60), Давід Луїз (81).

Вилучення: Гоналон (64).

Зараз ви читаєте новину «ПСЖ виграв Суперкубок Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua