неділя, 22 травня 2016 13:47

Прощальний дубль Ібрагімовича допоміг "ПСЖ" виграти Кубок Франції
3

"ПСЖ" виграв у "Марселя" в фінальному матчі Кубка Франції. Зустріч проходила в Сен-Дені на стадіоні "Стад де Франс" і завершилася з рахунком 2:4.

У дебюті матчу Блез Матюйді відкрив рахунок. На 12-й хвилині Флорьян Товен провів м'яч у відповідь. На 47-й хвилині Златан Ібрагімович реалізував пенальті, а під кінець години гри Едінсон Кавані забив третій гол у ворота "Марселя".

На 82-й хвилині Ібрагімович оформив дубль і зробив рахунок розгромним. У кінцівці основного часу Михайла Батшуайі відіграв один м'яч.

"ПСЖ" став володарем Кубка Франції в 10-й раз і наздогнав "Марсель", який до сьогоднішнього дня був одноосібним рекордсменом за перемогами в турнірі.

Відзначимо, що матч став прощальним для Ібрагімовича, який залишає ПСЖ після чотирьох років виступів за клуб зі столиці Франції.

Зараз ви читаєте новину «Прощальний дубль Ібрагімовича допоміг "ПСЖ" виграти Кубок Франції». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua