вівторок, 09 лютого 2016 12:59

Прокляття останньої секунди: як збірна України поступилася Сербії в чвертьфіналі футзального Євро

Збірна України з футзалу завершила боротьбу на чемпіонаті Європи 2016 року, який зараз проходить в столиці Сербії, місті Белграді.

У чвертьфінальному матчі підопічні Олександра Косенка поступилися саме господарям першості з рахунком 1:2.

Наші хлопці пропустили вже на другій хвилині. Коцич скористався грубою помилкою голкіпера Євгена Іваняка і відправив м'яч у сітку наших воріт. Проте, українці знайшли в собі сили відігратися на четвертій хвилині другого тайму - точним ударом відзначився Микола Грицина.

Драматична розв'язка наздогнала нашу команду на останній секунді основного часу. Шиміч після флангової передачі Періча на дальній штанзі розстріляв Іваняка, тим самим відправивши нашу збірну додому.

Зараз ви читаєте новину «Прокляття останньої секунди: як збірна України поступилася Сербії в чвертьфіналі футзального Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua