неділя, 10 липня 2016 10:20

Прищепа стала чемпіонкою Європи у бігу на 800 метрів

Наталія Прищепа

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа здобула золото чемпіонату Європи. Ця медаль стала дебютною для України на континентальному форумі в Амстердамі.

Три тижні тому 21-річна представниця Рівненщини несподівано з особистим рекордом виграла фінальний забіг на 800 метрів і пробилася на Олімпійські ігри. Сьогодні Прищепа довела, що той успіх не був випадковим.

Фінальний забіг складався для українки дуже непросто - Прищепа загубилася на старті і виявилася затиснута до краю бігової доріжки. Всі спроби Наталії вибратися на оперативний простір були невдалими. Тільки за кілька десятків метрів до фінішу українка знайшла лазівку і в буквальному сенсі протиснулася між двома суперницями.

Золото чемпіонату Європи - головне спортивне досягнення кар'єри Наталії Прищепи, яка також спеціалізується у бігу на 1500 метрів. Три роки тому саме на цій дистанції українка стала чемпіонкою континенту серед юніорів.

800 м, фінал

Наталія Прищепа (Україна) - 1:59.70
Ренелле Ламоте (Франція) - 2:00.19
Ловіса Ліндх (Швеція) - 2:00.37

Зараз ви читаєте новину «Прищепа стала чемпіонкою Європи у бігу на 800 метрів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua