вівторок, 24 листопада 2015 22:47

"Перший тайм був нудним" - Леоненко

Віктор Леоненко. Фото: sport.ua

Колишній форвард "Динамо" Віктор Леоненко прокоментував підсумок першої половини матчу "Порту" - "Динамо". Нагадаємо, завдяки голу Андрія Ярмоленка з пенальті динамівці попереду, 1:0.

"Перший тайм був абсолютно нудним. Дуже здивував "Порту". Чекав набагато більшого від цієї команди. Враження, що дощ перешкоджає господарям грати швидко.

"Динамо" створило один стовідсотковий момент, я радий, що там правильно зіграв Ярмоленко. Не став возитися з м'ячем, а прибрав захисника і навісив.

Пенальті? Міг би і не давати, але взагалі абсолютно нелогічно гравець "Порту" (Імбула – Ред.) пішов у підкат.

У другому таймі важливо бути готовим до стартового тиску "Порту". Думаю, вони зіграють мобільніше і ще більше використовуватимуть фланги. "Динамо" зосередиться на контратаках, але я не бачу в киян футболіста, який здатен втекти".

Зараз ви читаєте новину «"Перший тайм був нудним" - Леоненко». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua