субота, 01 жовтня 2016 21:55

"Олімпік" здобув виїзну перемогу над "Ворсклою"

Фото vorskla.com.ua

У матчі десятого туру чемпіонату України "Олімпік" обіграв "Ворсклу". Матч пройшов у суботу в Полтаві і завершився з рахунком 2:1 на користь команди Романа Санжара.

Команди обмінялися голами в кінцівці першого тайму: півзахисник "Олімпіка" Сергій Гринь забив на 39-й хвилині, а капітан "Ворскли" Володимир Чеснаков - на доданій арбітром до першого тайму хвилині.

Переможний м'яч на 83-й хвилині забив півзахисник гостей Сергій Шестаков.

Після цього матчу в активі "Олімпіка" стало 16 очок (шосте місце), а у "Ворскли" залишилося 12 очок (сьоме місце).

Таблиця чемпіонату України.

"Ворскла" - "Олімпік" - 1:2 (1:1)

Голи: Чеснаков (45 + 1) - Гринь (39), Шестаков (83)

Жовті картки: Голодюк (24), Кобахідзе (47), Чеснаков (73), Скляр (76), Сімінін (77), Бартуловіч (90 + 2, Пердута (90 + 3) - Доронін (13), Танчик (32) , Гошкодеря (85)

Нагадаємо, раніше з аналогічним рахунком "Чорноморець" в гостях обіграв "Сталь". А "Дніпро" вдома розгромно програв "Олександрії".

Зараз ви читаєте новину «"Олімпік" здобув виїзну перемогу над "Ворсклою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua