понеділок, 30 травня 2016 11:23

Олег Верняєв став чемпіоном Європи

Олег Верняєв був найкращим в опорному стрибку

Олег Верняєв виграв золоту і срібну медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики, який проходить у швейцарському Берні.

Спортсмен виграв "золото" в опорному стрибку. Українець завершив виступи, набравши 15,399 балів. ВІін випередив представника Вірменії Артура Давтяна (15,316) та румуна Маріана Драгулеску (15,316).

Крім того, срібну медаль він здобув у вправах на брусах, зайнявши друге місце з 15.716 балами в активі. Спортсмен поступився чемпіону з Росії Давиду Бєлявському 0,317 бали.

Верняєв здобув чергове "золото" в Болгарії

Додамо, що у командних вправах чоловіча збірна України посіла четверте місце, поступившись Росії, Великій Британії і Швейцарії.

Нагадаємо, раніше Олег Верняєв та Ігор Радивилов завоювали золоті нагороди на етапі Кубка світу.

Зараз ви читаєте новину «Олег Верняєв став чемпіоном Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua