пʼятниця, 22 серпня 2014 13:00

Нічиї "Металіста" та "Зорі": результати матчів Ліги Європи

isport.ua

Завершилися перші матчі кваліфікації плей-офф Ліги Європи.

Луганська "Зоря" розійшлася внічию 1:1 з голландським "Фейєноордом". Зустріч проходила в Києві на стадіоні "Динамо" ім. В.Лобановського.

На 26-й хвилині рахунок відкрив ударом зі штрафного захисник "Зорі" Максим Білий. На 38-й хвилині гостям вдалося зрівняти результат - відзначився нападник Мітчелл те Вреде. Матч-відповідь пройде через тиждень у Роттердамі.

Харківський "Металіст" зіграв внічию 0:0 на виїзді з польським "Рухом". Гра пройшла за переваги українського клубу, але забити гол гостям так і не вдалося. Матч-відповідь відбудеться через тиждень в Києві на НСК "Олімпійський".

На день раніше дніпропетровський "Дніпро" обіграв хорватський "Хайдук" з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забивали. На початку другої половини суперники обмінялися голами: на 47-й хвилині рахунок відкрив боснійський півзахисник гостей Тіно Сушич, а через три хвилини хорватський нападник "Дніпра" Нікола Калінич вирівняв становище.

"Дніпро" вирвав перемогу на 88-й хвилині зусиллями півзахисника Євгена Шахова, який вийшов на заміну. Матч-відповідь відбудеться у Спліті, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Російські клуби не змогли обіграти своїх суперників з Кіпру. І московське "Динамо" і "Локомотив" зіграли внічию.

Перемоги здобули фаворити. ПСВ був сильнішим від солігорського "Шахтаря", "Тоттенхем" взяв гору над кіпрським АЕЛом, а "Інтер" розгромив ісландський "Стьярнан".

Всі результати

Дніпро Україна - Хайдук Спліт Хорватія 2:1 (0:0, 2:1)

Зоря Україна - Фейєнорд Голландія 1:1 (1:1, 0:0)

Рух Польща - Металіст Україна 0:0 (0:0, 0:0)

Динамо Росія - Омонія Кіпр 2:2 (1:1, 1:1)

Аполлон Кіпр - Локомотив Росія 1:1 (0:1, 1:0)

Трабзонспор Туреччина - Ростов Росія 2:0 (1:0, 1:0)

Реал Сосьєдад Іспанія - Краснодар Росія 1:0 (0:0, 1:0)

Актобе Казахстан - Легія Польща 0:1 (0:0, 0:1)

Астана-2009 Казахстан - Вільярреал Іспанія 0:3 (0:1, 0:2)

Карабах Азербайджан - Твенте Голландія 0:0 (0:0, 0:0)

ХІК Гельсінкі Фінляндія - Рапід Відень Австрія 2:1 (0:0, 2:1)

АЕЛ Кіпр - Тоттенхем Англія 1:2 (1:0, 0:2)

ПСВ Голландія - Шахтар Солігорськ Білорусь 1:0 (0:0, 1:0)

Ельфсборг Швеція - Ріу Аве Португалія 2:1 (2:0, 0:1)

Карабюкспор Туреччина - Сент-Етьєн Франція 1:0 (0:0, 1:0)

Динамо Мінськ Білорусь - Насьонал Португалія 2:0 (1:0, 1:0)

Петролул Румунія - Динамо Загреб Хорватія 1:3 (1:1, 0:2)

Янг Бойз Швейцарія - Дебрецен Угорщина 3:1 (1:1, 2:0)

Зволле Голландія - Спарта Прага Чехія 1:1 (0:0, 1:1)

Зімбру Молдова - ПАОК Греція 1:0 (0:0, 1:0)

Панатінаїкос Греція - Мідтьюлланд Данія 4:1 (3:1, 1:0)

Астерас Греція - Маккабі Тель-Авів Ізраїль 2:0 (1:0, 1:0)

Партизан Сербія - Нефтчі Азербайджан 3:2 (2:2, 1:0)

Грассхоппер Швейцарія - Брюгге Бельгія 1:2 (1:2, 0:0)

Спартак Трнава Словаччина - Цюрих Швейцарія 1:3 (1:2, 0:1)

Ліон Франція - Астра Румунія 1:2 (0:1, 1:1)

Локерен Бельгія - Халл Англія 1:0 (0:0, 1:0)

Спліт Хорватія - Торіно Італія 0:0

Сараєво Боснія і Герцеговина - Боруссія М Німеччина 2:3 (1:2, 1:1)

Рієка Хорватія - Шериф Молдова 0:0

Стьярнан Ісландія - Інтер Італія 0:3 (0:1, 0:2)

Зараз ви читаєте новину «Нічиї "Металіста" та "Зорі": результати матчів Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua