четвер, 11 лютого 2016 10:36

Невдала гра Бойка зумовила поразку "Бешикташа" у матчі Кубку Туреччини

Бойко дебютував за "Бешикташ". Фото: bjk.com.tr

Екс-голкіпер "Дніпра" Денис Бойко невдало дебютував за турецький "Бешикташ", в який перейшов у січні.

Бойко вийшов у основному складі в кубковому поєдинку проти "Коньяспора". Саме його дві помилки коштували "Бешикташу" двох пропущених голів, через які команда програла 1:2.

Спершу на 64-й хвилині захисник "Бешикташа" Марсело отримав червону картку, а за фол захисника поставили штрафний. З нього Бойко і пропустив у ближній кут свій перший м'яч у Туреччині.

А за 11 хвилин до фінального свистка Бойко помилився на виході під час подачі кутового. Після цього Фіндіклі відправив м'яч у сітку.

Відзначимо, що чвертьфінальний матч "Бешикташа" в Кубку Туреччини відбудеться 2 березня. Так що у Бойка є шанс реабілітуватися. Так само, як і у його команди відігратися.

Зараз ви читаєте новину «Невдала гра Бойка зумовила поразку "Бешикташа" у матчі Кубку Туреччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua