понеділок, 22 грудня 2014 22:46

"Наполі" виграв Суперкубок Італії в серії пенальті

"Наполі" обіграв "Ювентус" у матчі за Суперкубок Італії dailymail.co.uk

Футболісти "Наполі" у серії післяматчевих пенальті завдали поразки туринському "Ювентусу" у матчі за Суперкубок Італії.

Основний час матчу, що пройшов у Досі (Катар), закінчився з рахунком 1:1.

Вже на 5-й хвилині Карлос Тевес вивів діючих чемпіонів Італії вперед, на що "Наполі" відповів голом Гонсало Ігуаїна на 68-й хвилині. У додатковий час Тевес відзначився на 106-й хвилині, але неаполітанцям знову вдалося відігратися завдяки голу все того ж Ігуаїна на 118-й хвилині. У серії 11-метрових точнішими виявилися футболісти неаполітанського клубу - 6:5.

"Наполі" вдруге в історії виграв Суперкубок Італії, який розігрується з 1988 року. Вперше команда з Неаполя завоювала трофей в 1990 році, повідомляє "Р-Спорт".

Суперкубок Італії

Ювентус - Наполі 2:2 (1:0, 0:1, 0:0, 1:1), по пенальті - 5:6

Голи: 1:0 - 5 Тевес, 1:1 - 68 Ігуаїн, 2:1 - 106 Тевес, 2:2 - 118 Ігуаїн.

Ювентус - Буффон, Ліхтштайнер (Падоін, 79), Бонуччі, К'єлліні, Евра, Відаль, Пірло (Перейра, 67), Маркізіо, Погба, Льоренте (Мората, 105), Тевес.

Наполі - Кабрал, Кулібалі, Гулям, Альбіоль, Маджо, Гамшик (Мертенс, 79), Лопес Сілва (Інлер, 90), Гаргано, де Гузман (Фрелло, 105), Кальєхон, Ігуаїн.

Серія пенальті: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 5:4, 5:5, 5:6.

Попередження: Ігуаїн (45), Перейра (70), Кальєхон (76), Альбіоль (80), Мертенс (83), Гулям (105), Тевес (107).

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" виграв Суперкубок Італії в серії пенальті». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua