субота, 01 жовтня 2016 17:27

Моуріньйо вилаяв своїх помічників під час матчу з "Зорею"

Жозе Моуріньйо. Фото: dynamo.kiev.ua

Головний тренер "Манчестер Юнайтед" Жозе Моуріньйо висловлював невдоволення роботою свого штабу під час матчу з "Зорею".

Непорозуміння сторін виникло в зв'язку з тим, що клуб з Луганська вніс зміни до стартового складу за кілька хвилин до початку гри. А португальський фахівець дав певні вказівки півзахиснику Полю Погба, які за іншої схеми гостей не спрацювали.

Француз підійшов до своїх наставників, щоб уточнити, чи потрібно йому грати інакше, що викликало гнів Моуріньйо, який думав, що його помічники врахували зміни в складі суперників і самі здогадалися змінити функції Погба. Найбільше від фахівця дісталося його головному помічникові Рую Фаріі.

Нагадаємо, матч завершився мінімальною перемогою "МЮ", 1:0. Єдиний гол у другому таймі забив Златан Ібрагімович.

Зараз ви читаєте новину «Моуріньйо вилаяв своїх помічників під час матчу з "Зорею"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua