понеділок, 17 жовтня 2016 12:51

Мессі знудило під час матчу з "Депортиво"

Ліонеля Мессі знудило під час матчу з "Депортиво". Аргентинець вийшов на заміну на 54-й хвилині матчу примери з "Депортиво" і через чотири хвилини забив м'яч. До цього Мессі відчув нудоту на лавці запасних. Цей момент потрапив в об'єктив телекамери.

Мессі зізнався, що така проблема в нього постійно. Медики "Барселони" вважають, що причиною нудоти може бути стрес.

Нагадаємо, під час товариського матчу Аргентини зі збірною Румунії Мессі вирвав на полі.

У грі з Болівією (1:1) на висоті 2962 м йому стало погано від гірського повітря. Також Ліонеля нудило, коли "Барселона" знищувала "Леванте" (7:0).

Додамо, що гра у Барселоні завершилася з рахунком 4:0. Дубль оформив Рафінья Алькантара (21-а і 36-а хвилини).

"Барселона" набрала 16 очок і розташована на 4-й позиції. "Депортиво" з 8 очками посідає 15-у сходинку в турнірній таблиці.

У наступному турі "Барселона" 22 жовтня в гостях зіграє з "Валенсією". "Депортиво" наступного дня проведе виїзну гру із "Сельтою".

Зараз ви читаєте новину «Мессі знудило під час матчу з "Депортиво"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua