понеділок, 01 лютого 2016 12:57

Манчіні показав середній палець фанатам "Мілана"

Головний тренер "Інтера" Роберто Манчіні після поразки від "Мілана" (0:3) у матчі чемпіонату Італії пояснив свій образливий жест на адресу вболівальників "россонері".

"Так, я показав їм середній палець. Фанати образили мене і не повинні були знаходитися на трибуні.

За цим повинні стежити стюарди", - зазначив Манчіні.

Нагадаємо, по ходу гри тренер був вилучений за суперечки з арбітром.

"Вітаю "Мілан", але ми не заслуговували такий результат. Зараз все складається проти нас.

Я не говорив арбітру нічого образливого, вони зараз стали надто образливими. Я не знаю, що сказати про епізод з Доннаруммою. Може, Дамато не знає правил...

Думаю, ми чудово провели перший тайм, і суперник мав отримати кілька червоних карток за фоли останньої надії. Сьогодні арбітр і його асистенти працювали жахливо, вони були гіршими на полі.

За підсумками першого тайму ми повинні були вести 1:0, а не програвати. Ми здорово провели першу половину, і я не міг просити більшого від своїх хлопців. Але після нереалізованого пенальті трапився психологічний спад", - сказав Манчіні.

Додамо, що фанати обізвали Манчіні гомиком. Надмірну емоційну поведінку наставника можуть пояснити проблеми в особистому житті. Колишня дружина відсудила в італійця величезні аліменти.

Зараз ви читаєте новину «Манчіні показав середній палець фанатам "Мілана"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua