середа, 17 вересня 2014 21:29

Ліга чемпіонів. "Атлетик" - "Шахтар" - 0:0

shakhtar.com

Слава Україні! Зовсім скоро ми побачимо старт донецького "Шахтаря" у Лізі чемпіонів. Груповий етап "гірники" розпочинають в Більбао матчем проти "Атлетика". Стартовий свисток грецького арбітра Тасоса Сідіропулоса прозвучить о 21:45.

Також вже відомі стартові склади команд.  В "Шахтаря" та "Атлетика" без травмованих та дискваліфікованих.

Атлетик - Шахтар - 0:0

АТЛЕТИК: Ірайсос, де Маркос, Сан-Хосе, Ляпорт, Баленсьяга, Ітурраспе, Мікель Ріко, Сусаета, Беньят, Муньяїн, Адуріс.

Запасні: Еррерін, Сан-Хосе, Іраола, Моран, Сусаета, Акече, Гільєрмо Фернандес.

ШАХТАР: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Фернандо, Коста, Тейшейра, Тайсон, Луїс Адріано.

Запасні: Каніболоцький, Кривцов, Фред, Бернард, Марлос, Ілсіньо, Гладкий.

Також у групу Н потрапили португальський "Порту" та білоруський БАТЕ, які проводять свій матч у Португалії.

На 53-тисячному "Сан-Мамес" прозвучав гімн Ліги чемпіонів.

Перший тайм

1 Гравці "Шахтаря" розвели м´яч у центрі поля. Відзначимо, що у стартовому складі Мірча Луческу випустив Андрія П´ятова, а не Антона Каніболоцького, який грав у більшості матчів чемпіонату.

3 Стартові хвилини за "Атлетиком", який традиційно успішно грає в рідних стінах. Ріко схибив з кількох метрів.

9 Фернандо пробивав у дальній кут воріт Ірайсоса. М´яч пройшов на безпечній відстані від воріт "Атлетика".

12 Непогано. Степаненко приклався до м´яч з-за меж штрафного майданчика, але досвідчений Горка ліквідував загрозу. Відзначимо чудовий пас назад Тайсона.

16 Луїс Адріано не встиг до м´яча. А міг відкривати рахунок. Срна гостро прострілив уздовж воріт Ірайсоса. Голкіпер "Атлетика" класно відпрацював епізод.

25 Поки без воріт грають команди. Гра заспокоїлась

28 Ібай Гомес влучив у зовнішній бік сітки воріт зі штрафного.

29 Жовта картка для Даріо. За балачки з арбітром.

36 Адріано заліз в офсайд. А міг би вийти сам на сам з голкіпером "Атлетика".

37 Арбітр покарав Тайсона жовтою карткою за симуляцію

38 Ітурраспе притримав руками Дугласа Косту. Це попередження.

45 Сідіропулос компенсував дві хвилини до часу першого тайму

45+1 Останні хвилини за "гірниками", але вони не принесли гольової переваги. Після перших 45-ти хвилин - 0:0. Загалом, на "Сан-Мамес" команди демонструють рівну гру. Можливо, невелика перевага на боці "Шахтаря".

ПЕРЕРВА

Другий тайм

48 Кучер збив у підкаті Ляпорта. Це попередження для Олександра

58 Адуріс ліктем травмував П´ятова. Андрій зможе продовжити гру. А для порушника попередження

64 Перша заміна в матчі. Вальверде міняє Сусаету на Беньяту

68 Гол "Шахтаря" арбітр не зараховує через офсайд у Кучера. Повтор показує, що положення поза грою було зовсім мінімальним.

73 Фред замінив Фернандо

75 Акече вийшов замість Муніаіна

77 Остання заміна Вальверде. На поле виходить Гільєрме Фернандо. На лавку сідає Адуріс

80 Луческу випускає Марлоса замість Тайсона

88 Сусаета врізав Кучера в ноги. Це жовта

89 Гладкий міняє Луїса Адріано. В Олександра є кілька хвилин, щоб допомогти команді вирвати перемогу.

90 П´ять хвилин компенсував грецький арбітр до другого тайму

90+5 Фінальний свисток завершує матч "Атлетика" та "Шахтаря". Рахунок - 0:0. Команди заробили по очку у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Переміг прагматизм, а гра загалом вийшла рівною.

В іншому матчі групи "Порту" забив шість (!) голів у ворота БАТЕ.

Дякуємо, що були з нами. Завтра очікуйте на нашому сайті текстову онлайн трансляцію матчу Ліги Європи "Дніпро" - "Інтер".

Бережіть себе!

Зараз ви читаєте новину «Ліга чемпіонів. "Атлетик" - "Шахтар" - 0:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua