четвер, 21 серпня 2014 11:29

Команда Тимощука обіграла "Стандарт": результати матчів Ліги чемпіонів

rsport.ru

20 серпня відбулися чергові матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Команда українця Анатолія Тимощука - пітерський "Зеніт" у гостях мінімально обіграв "Стандард" - 1:0.

Єдиний гол був забитий на 16-й хвилині. Мігел Данні обігрався з Халком, скинувши м'яч грудьми на бразильця, а той прострілив у центр штрафного майданчика. Олег Шатов переправив футбольний снаряд у ворота бельгійців.

Португальський "Порту" завдав поразки французькому "Ліллю". Зустріч, що пройшла в Ліллі, завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей, у складі яких відзначився Ектор Еррера на 61-й хвилині.

"Слован" вдома врятувався від поразки в матчі з БАТЕ, матч закінчився з рахунком 1:1. Обидва голи забили футболісти господарів поля: на 44-й хвилині м'яч у свої ворота відправив Томаш Яблонський, на 80-й Роберт Віттек відновив рівновагу.

Шотландський "Селтик", який пробився в раунд плей-офф Ліги чемпіонів після дискваліфікації польської "Легії", в гостях зіграв внічию зі словенським "Марібором" - 1:1. На гол Каллума Макгрегора на 6-й хвилині господарі поля відповіли точним ударом Дам'яна Бохарі (14-а).

Данський "Ольборг" вдома зіграв внічию з кіпрським АПОЕЛом з рахунком 1:1.

Матчі-відповіді пройдуть 26-27 серпня, повідомляє "Р-Спорт".

Ліга чемпіонів

Раунд плей-офф

Перші матчі

Ольборг Данія - АПОЕЛ Кіпр 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 16 Томсен, 1: 1 - 54 Вінісіус.

Слован Братислава Словаччина - БАТЕ Білорусь 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 44, автогол Яблонський, 1:1 - 80 Віттек.

Лілль Франція - Порту Португалія 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - 61 Еррера.

Стандард Бельгія - Зеніт Росія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0: 1 - 16 Шатов.

Марібор Словенія - Селтик Шотландія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 6 Макгрегор, 1:1 - 14 Бохарі.

Зараз ви читаєте новину «Команда Тимощука обіграла "Стандарт": результати матчів Ліги чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua