неділя, 26 квітня 2015 16:11

"Карпати" розгромили "Олімпік", запорізький "Металург" і "Металіст" розійшлися миром

Худоб'як двічі забив "Олімпіку". Фото: fckarpaty.lviv.ua

Львівські "Карпати" прорвало. Команда Ігор Йовічевіча розгромила донецький "Олімпік" у матчі 21-го туру чемпіонату України.

Впевнена перемога з рахунком 4:1 стала для "зелено-білих" першою з листопада 2014 року, коли у 8-му турі мінімально був переможений "Іллічівець".

Гості активніше почали зустріч, проте львів'яни швидко перехопили ініціативу і взяли гру під свій контроль.

Настирливість господарів вилилася в голи Худоб'яка і Шведа. Обидва забили головою після навісів Кожанова й Голодюка відповідно.

На початку другого тайму Кадімян скоротив розрив у рахунку, але з 69-ї по 72-у хвилини все ті ж Швед та Худоб'як остаточно добили суперника.

Перемога дозволила "Карпатам" нарешті піднятися з дна турнірної таблиці і відправити на останнє місце "Іллічівець". "Олімпік" залишився на 9-й сходинці УПЛ.

У паралельному матчі запорізький "Металург" розійшовся миром з "Металістом", 0:0