неділя, 14 лютого 2016 12:35

Іспанія розтрощила Росію і виграла футзальне Євро-2016

Іспанія розтрощила Росію і виграла футзальне  Євро-2016
Збірна Іспанії стала найсильнішою на континенті в 7-й раз. Фото: sport.ua

Збірна Іспанії з футзалу стала семиразовим чемпіоном Європи. В фіналі іспанська команда обіграла команду Росії з рахунком 7:3.

Перемогу збірна Іспанії собі фактично забезпечила ще в першому таймі, коли забили Алекс, Маріо Равільяс і двічі Пола. Лише перед самою перервою росіяни зусиллями Ромуло один м'яч відіграли.

У другому таймі в воротах наших сусідів м'яч опинився ще тричі - дубль зробив Мегелін, ще гол на рахунку Маріо Равільяса. Росіяни відповіли голами Робіньо та Івана Милованова.

Відзначимо, що збірна Росії з футзалу третій чемпіонат Європи поспіль програє в фіналі.

В свою чергу, бронзовим призером ЧЄ стала команда Казахстану, яка в матчі за 3-е місце обіграла господарів турніру, команду Сербії, 5:2.

Футзал. Євро-2016. 1/4 фіналу. Сербія – Україна - 2:1

Зараз ви читаєте новину «Іспанія розтрощила Росію і виграла футзальне Євро-2016». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua