субота, 22 листопада 2014 19:00

Футзал. "Локомотив" розгромно програв "Барселоні" і не зміг пробитися в "Фінал чотирьох"

Харківському "Локомотиву" не вдалося пробитися у "Фінал чотирьох" Кубка УЄФА з футзалу.

У вирішальному матчі групи D елітного раунду розіграшу чемпіон України програв у суботу чинному володарю титулу іспанській "Барселоні" - 0:5 (0:2), повідомляє ukrinform.ua.

На старті турніру, що проходив у Барселоні, харків'яни здобули вольову перемогу над чемпіоном Англії "Баку Юнайтед" (2:1), розгромивши потім угорський "Береттьоуйфалу" (4:1).

У поєдинку за перше місце перевагу каталонців була незаперечною.

Підсумкове турнірне становище: "Барселона" - 9 очок, "Локомотив" - 6, "Баку Юнайтед" - 3, "Береттьоуйфалу" - 0.

"Барселона" вийшла у фінальний турнір Кубка УЄФА, який відбудеться навесні 2015 на полі однієї з чотирьох команд, що пробилися у вирішальну частину.

Зараз ви читаєте новину «Футзал. "Локомотив" розгромно програв "Барселоні" і не зміг пробитися в "Фінал чотирьох"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua