субота, 06 лютого 2016 19:16

Футзал. Євро-2016. Україна - Іспанія - 1:4

Усім привіт! Сьогодні збірна України з футзалу піде на Іспанію в тринадцятий раз. Минулі дванадцять спроб закінчувалися поразками нашої команди. Особливо прикро було 28 лютого 2001-го: тоді ми програли у фіналі чемпіонату Європи, пропустивши вирішальний гол, проведений з порушенням правил, у додатковий час.

Вага сьогоднішнього матчу – значно менша. Поєдинок групового турніру, обидві команди забезпечили вихід до чвертьфіналу і визначать – з якого місця. Наших влаштує нічия, бо обіграли угорців з тією ж різницею, що і іспанці, але забили на гол більше.

Відверто – шансів не програти у нас малувато, але їх було б ще менше, якби два з трьох можливих підсумків були на користь суперника. Ну і в цій збірній Іспанії відсутні три ключові футболісти – травми. Щоправда, двоє наших з цієї ж причини також поза межами Євро.

Важливо пам'ятати, що чвертьфінал у нас в понеділок. Цю стадію ми не можемо здолати три турніри поспіль. І, можливо, є сенс сьогодні діяти стратегічно: у кого ушкодження – поберегти, зіграти раціонально, щоб мати надію на ще одну зустріч з іспанцями на цьому Євро.

За Україну почнуть:

Іваняк - Бондар, Дмитро Сорокін, Журба, Овсянніков.

Саме вона затиснула іспанців

Трохи про правила футзалу. За тайм команда може порушити правила п'ять разів. Ні, може і шостий, але тоді отримає дальній пенальті у свої ворота. Дальній - це з десяти метрів. Класичний у футзалі - з шести. Це якщо правила у карному порушать. Поки дальнім пенальті і не пахне. У наших - один фол, у суперника - нуль.

10 - тайм-аут бере Венансіо Лопес. Ви розумієте, кого він тренує

12 - чесно, особливо нічого цікавого на майданчику не відбувається. Іспанці намагаються діяти першим номером, але не сказати, що наші до цього не готові

13 - Іваняку також стало нудно, він схопив м'яч і пішов уперед. Добре, що без наслідків для наших воріт

14 - за 6,31 до сирени у наших два фола, у іспанців - один

15 - якщо гра не дуже цікава, це явно в плюс нам. Іспанцям треба, вони хай і напружують

17 - нічого так. Валенко зліва пробив - мимо

18 - так, відверто нам щастить. Іспанці розіграли комбінацію на трьох, Валенко не встиг за Рівільосом, на щастя, той не влучив у порожній кут воріт

19 - Пако Седано парирує удар Овсяннікова

20 - ГОЛ! Алекс у дотик пробив після передачі від бічної лінії.

20 - іспанці могли забивати вдруге, але Бебе не влучив у ворота

З цим і на перерву розходяться

Другий тайм почався

21 - у нас Литвиненко у воротах замість Іваняка. І вже встиг разок врятувати. А Євгена бережуть на чвертьфінал, очевидно

26 - очікувана перевага у іспанців. Наші без м'яча. І без моментів, звичайно

26 - суперсейв Литвиненка! Упритул бил Алекс з кількох метрів

27 - а от у Пако Седано в грі. Микола Грицина пробивав.

29 - а тепер Михайло Грицина після передачі Литвиненка. Повз ворота.

30 - активніше заграли наші

30 - Косенко випустив п'ятого польового - Журбу. Не зарано?

30 - ГОЛ! Рівільос у порожні

32 - на своєму м'ячі наші продовжують з п'ятим польовим

33 - лаятися хочеться. Але давайте піднімемо великий палець угору, оцінюючи гру Пако Седано. Зреагував на удар Валенка, та ще й добивання від Овсяннікова

34 - ГОЛ! Знову у порожні. Перехопив Алекс пас Валенка - 0:3

35 - експерименти з п'ятим Косенко закінчив

35 - фоли. Три у наших, один у Іспанії

38 - ГООЛЛЛ!!!! Микола Грицина "з носка" - 1:3

40 - з п'ятим наші більше не ризикують

40 - ГОЛ! За тринадцять секунд до сирени ще один пропустили. Рівільос - 1:4

Отже, точно відомо, що збірна України посіла друге місце в групі. Це означає, що в чвертьфіналі вона зіграє 8 лютого, понеділок, о 19.30 за Києвом. Суперник визначиться у наступному сьогоднішньому матчі між Сербією та Португалією. Вони почнуть о 22.00 за Києвом. Нам випаде переможець групи. Сербам для того, щоб ним стати, потрібна перемога. Португалію влаштує нічия.

Тож плануємо футзальну зустріч з вами о 19.30 понеділка.

Зараз ви читаєте новину «Футзал. Євро-2016. Україна - Іспанія - 1:4». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua