неділя, 23 листопада 2014 17:58

Федерер приніс Швейцарії перший в історії Кубок Девіса

Reuters

Збірна Швейцарії з тенісу вперше в історії виграла Кубок Девіса, перемігши у фіналі турніру команду Франції.

Вирішальне, переможне очко швейцарцям у фіналі приніс Роджер Федерер, який у неділю переграв француза Рішара Гаске з рахунком 6:4, 6:2, 6:2.

Рахунок п'ятиматчевого фінального протистояння став 3-1 на користь швейцарців.

Збірна Швейцарії вже грала у фіналі Кубка Девіса в 1992 році, тоді швейцарці поступилися американцям.

Додамо, що Федерер вперше у кар'єрі став переможцем Кубка Девіса.

"Я дуже радий за всіх хлопців у команді. Стен (Ваврінка) вклав стільки зусиль протягом багатьох років і зіграв у фіналі просто неймовірно. Ця перемога не для мене, ця перемога для них. Я виграв достатньо за кар'єру. Я просто щасливий за всіх інших хлопців", - цитує Федерера агентство Рейтер.

Федерер чотири рази вигравав Australian Open, один раз - "Ролан Гаррос", сім - Вімблдон, п'ять - US Open. На рахунку швейцарця також золото у парному розряді на Олімпіаді в Пекіні і срібло в одиночному розряді на Іграх в Лондоні.

Всього Федерер виграв 82 турніри під егідою Асоціації тенісистів-професіоналів в одиночному розряді і вісім у парному.

Зараз ви читаєте новину «Федерер приніс Швейцарії перший в історії Кубок Девіса». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua