неділя, 26 червня 2016 15:42

Євро-2016. Франція - Ірландія - 2:1
17

Привіт усім! Сьогодні ми дізнаємося ще трьох учасників чвертьфіналу Євро-2016. Першими поміряються силами господарі турніру французи та ірландці. Матч розпочнеться о 16:00 за київським часом. Стартовий свисток пролунає у Ліоні від італійця Нікола Ріццолі.

Нагадаємо, Франція виграла групу А, де виступала разом зі Швейцарією, Румунією та Албанією. Ірландія стала третьою у квартеті Е, пропустивши вперед Італію та Бельгію.

Відзначимо, що для Ірландії це перша участь у плей-оф Євро. Пікантності матчу додають події шестирічної давнини. Французи пройшли Ірландію в стикових матчах кваліфікації Кубка світу-2010. Вирішальний гол Франція забила за участю Тьєррі Анрі, який підіграв собі рукою. Нападника у збірній Франції вже давно нема, але ірландські фанати все чудово пам´ятають.

Зрозуміло, що Франція - фаворит матчу, але "хлопці в зеленому" теж дуже хочуть у чвертьфінал. У команд є, як мінімум 90 хвилин. Якщо основний час переможця не виявить, то будуть два овертайми і, можливо, серія пенальті.

Вчора чвертьфіналістами стали збірні Польщі, Уельсу та Португалії. Додому відправилися Швейцарія, Північна Ірландія та Хорватія.

Євро-2016

1/8 фіналу

Франція - Ірландія

Франція: Льоріс - Санья, Рамі, Кошельни, Евра - Погба, Канте, Матюїді - Грізманн, Жиру, Пайє

Запасні: Манданда, Костиль, Жалле, Кабай, Жиньяк, Марсьяль, Шнейдерлін, Мангала, Дінь, Сіссоко, Коман, Юмтіті

Ірландія: Рендолф - Коулмен, Кіо, Даффі, Ворд - Бреді, Маккарті, Хендрік, Макклейн - Лонг, Мерфі

Запасні: Гівен, Вествуд, Кларк, О'Ши, Вілан, Макгіді, Кін, Уолтерс, Крісті, Мейлер, Хулахан, Квінн

ПЕРШИЙ ТАЙМ

1 З другої спроби ірландці розвели м´яч у центрі поля.

2 Погба заплів ноги Лонгу у штрафному майданчику і Ріццолі призначив пенальті.

3 ГОООООООООООООООЛ! Роббі Брейді виконав 11-метровий. Півзахисник пробив дуже сильно і м´яч від штанги влетів у сітку воріт.

25 Коулмен отримав попередження за фол проти Дімітрі Пайє

27 Канте заробив жовту картку за удар суперника у коліно. Н'Голо пропустить наступний матч

40 Ще один гірчичник у матчі. Хендрік отримав попередження і пропустить наступну гру збірної Ірландії, якщо команда вийде у чвертьфінал.

43 Рамі отримав жовту картку. Він теж пропустить наступну гру.

45 Чотири хвилини компенсував арбітр

ПЕРЕРВА

ДРУГИЙ ТАЙМ

46 Збірна Франції починає із заміни. Коман виходить замість Канте.

58 ГООООООООООООЛ! Антуан Грізманн зрівнює рахунок. Санья навісив з правого флангу, а півзахисник збірної Франції головою загнав м´яч у ворота. Цього разу Рендолф не зміг виручити.

62 ГОООООООООООЛ! Грізманн робить дубль. Жиру скинув м´яч, Антуан легко розстріляв ворота. Ірландія не змогла вистояти.

65 На поле виходить Волтерс. На лавку сяде Мерфі.

66 Збірна Ірландії залишається у меншості. Даффі отримав пряму червону картку за те, що завадив Грізманну вийти сам на сам із воротарем.

69 О'Ши виходить замість Макклейна.

70 Хулахан замінив Маккарті.

73 Жиру йде з поля. Гру продовжить Жиньяк

90 Ще три хвилини грати командам.

90+3 Сіссоко міняє Комана.

Все! Збірна Франції перемагає Ірландію 2:1 і виходить у чвертьфінал Євро-2016 завдяки дублю Антуана Грізманна. Господарі турніру зіграють з переможцем зустрічі Англія - Ісландія.

Зараз ви читаєте новину «Євро-2016. Франція - Ірландія - 2:1». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua